Szok! Tyle trzeba było wydać na pączka u Magdy Gessler

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ile kosztują pączki u Magdy Gessler? Bez wątpienia Magda Gessler to gwiazda TVN i programów takich jak „Kuchenne Rewolucje” oraz „MasterChef„. Restauratorka od lat prowadzi również szereg własnych interesów wśród, których możemy wyróżnić między innymi cukiernie. Bez wątpienia ostatni czwartek u Magdy Gessler był bardzo pracowity. To wszystko zasługa święta, którym jest tłusty czwartek. Miliony Polaków, jak co roku rzuca się w wir słodkich przyjemności. Niestety tego typu luksusy u gwiazdy TVN są bardzo drogie. Ile zapłacimy za jednego pączka u Pani Magdy?

Ile kosztują pączki u Magdy Gessler?

Nie ulega wątpliwości, że Magda Gessler to gwiazda TVN i takich programów jak „Kuchenne Rewolucje” oraz MasterChef. Popularna restauratorka prowadzi również własną cukiernie. Niestety znajdujące się w jej ofercie przysmaki do najtańszych nie należą. Dziś ceny pączków są różne. Niegdyś mogliśmy spokojnie je kupić w granicach lekko powyżej złotówki. Dziś średnia cena tego przysmaku to dwa złote. To jednak i tak bardzo niska cena patrząc na to, co nas czeka przy zakupie u znanej restauratorki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler już rok temu zbierała bardzo negatywne opinię z powodu cen wypieków w jej cukierni. Za paczkę faworków należy zapłacić, aż 60 złotych. Nie tańsze są pączki. Rok temu ich cena u Magdy Gessler wynosiła 8-9 złotych, także w tym roku taniej nie było. Okazuje się, że za jednego pączka u gwiazdy TVN należy zapłacić już nie 8 lub 9 złotych, a całe 10! Bez wątpienia cena jest bardzo wygórowana. Zainteresowani mogą cały rok wybierać w szerokiej gamie smaków. Tym razem do wyboru były między innymi czekoladowy, jagodowy, truskawkowy oraz różany. Pani Magda osobiście ma polecać różany, który jej zdaniem przynosi szczęście.

Ile kosztuje pączek u Gessler?

Mimo wszystko ceny u Magdy Gessler nie wszystkim przypadły do gustu. .

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W tym roku 10zl za sztukę i jakość nie powala” – czytamy.

Były jednak pozytywne opinię na temat wyrobów gwiazdy.

Czytaj też: Królowa Elżbieta pogrążyła Meghan i Harry’ego! Bezwzględny cios

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Stałem dobre pół godziny w kolejce przed otwarciem, ale warto było. Różane są perfekcyjne, skórka usiekana misternie, wnętrze zwiewne, lukier jak lód kruchy”

– rekomenduje pączki Magdy Gessler jeden z internautów.

Ile kosztują pączki u Magdy Gessler? Bez wątpienia Magda Gessler to gwiazda TVN i programów Kuchenne Rewolucje oraz Masterchef.
Magda Gessler/ screen YouTube

Źródło: Instagram

POLECAMY:

Magda Gessler szokuje! To dlatego rozstała się z mężem

Szokujące słowa szefowej sztabu Dudy. Pogrążyła prezydenta

Anna Mucha pożegnała Królikowskiego. Nikt nie może w to uwierzyć

Prokop broni Quebo. Jego wygląd to ustawka?

PILNE: Atak w Niemczech. Wielu zabitych. Przerażające fakty o sprawcy

Niesamowite odkrycie w biblijnym mieście. Świat nauki w szoku

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →