Ile lat ma Krzysztof Ibisz? Będziecie w szoku!

Ile lat ma Krzysztof Ibisz i jaka jest jego data urodzenia? Krzysztof Ibisz (prezenter telewizji Polsat) i jego wiek wzbudza zainteresowanie wielu Polaków. Skąd się wzięły tego typu pytania? Odpowiedź tkwi przede wszystkim w zdrowym stylu życia popularnego od wielu lat celebryty.

Czytaj też: Mandat za jazdę na rowerze i spacer w parku? Lepiej usiądźcie

Ibisz i jego data urodzenia może wiele osób poważnie zaskoczyć. Prowadzący takich programów jak chociażby „koło fortuny” lub „gra w ciemno” wie doskonale jak utrzymywać młody wygląda mimo lecących lat. Niedawno w jednym z wywiadów wypowiedział się na temat swojego życia. W jakim wieku Krzysztof Ibisz czuł się najlepiej?

Krzysztof Ibisz to przede wszystkim prezenter telewizji Polsat. Na jej antenie występuje nieprzerwanie od ponad 20 lat. Dla wielu osób jest wręcz fenomenem. W tym aspekcie chodzi przede wszystkim o jego wygląd i stan zdrowia. Ibisz już pewien czas temu skończył 50 lat. Mimo wszystko patrząc na niego ciężko jest wywnioskować, aby miał już za sobą pół wieku życia. Prezenter niegdyś wyznał publicznie, że stara się przede wszystkim dobrze odżywiać i uprawiać sport. Nie ulega wątpliwości, że w tym temacie są to jedne z najbardziej istotnych czynników, które mają wpływ na dyspozycję Krzysztofa Ibisza.

Ile lat ma Krzysztof Ibisz?

W jednym z ostatnich wywiadów dziennikarz zapytał prowadzącego Polsatu o to jak aktualnie odbiera swój wiek. Ibisz dał do zrozumienia, że z wiekiem człowiek nabywa przede wszystkim nowych doświadczeń.

„Każdy człowiek, który czegoś w życiu doświadczył, odniósł dużo sukcesów, ale i poniósł kilka porażek, ma większą wiedzę o życiu, o sobie i z całą pewnością więcej rozsądku. Czy to daje lepsze samopoczucie? Na pewno zapewnia więcej spokoju.” 

Zobacz również: Trump grozi Indiom: „Albo pomożecie, albo…”

Popularny prezenter wyznał także, że stara się żyć chwilą. Dodał również, że stara się smakować życia.

„Jestem świadomy momentu, który jest wspaniały, wyjątkowy. Doceniam chwilę, która jeszcze trwa, a nie dopiero wtedy, kiedy oglądam zdjęcia z wakacji, albo patrzę na życie wstecz. Cieszą mnie drobiazgi. Pielęgnuję relacje z rodziną, z przyjaciółmi.” 

Ibisz i jego data urodzenia może wiele osób poważnie zaskoczyć

Krzysztof Ibisz przyszedł na świat 25 lutego 1965 roku w Warszawie. Już niedługo będzie obchodzić swoje 55 urodziny. Bez wątpienia na ten wiek popularny prezenter nie wygląda. Wygląda na to, że w powiedzeniu „Krzysztof Ibisz z każdym dniem jest coraz młodszy” może być ziarenko prawdy. A wy jak uważacie?

Ile lat ma Krzysztof Ibisz? Krzysztof Ibisz (prezenter telewizji Polsat) i jego wiek wzbudza zainteresowanie wielu Polaków. Ibisz i jego data urodzenia...
Ile lat ma Krzysztof Ibisz? Krzysztof Ibisz (prezenter telewizji Polsat) i jego wiek wzbudza zainteresowanie wielu Polaków. Ibisz i jego data urodzenia…

Polecamy także:

Boris Johnson na intensywnej terapii, nowe informacje o stanie zdrowia

Polska daje przykład Europie. Zrobiliśmy to jako pierwsi

Lekarze pozbawili ją złudzeń. Jest bardzo źle

To może Cię również zainteresować:

Polacy stracą prywatność! Przerażający projekt rządu staje się faktem

Fatalne wieści: Ministerstwo Zdrowia podało nowy bilans

Rozenek w żałobie, śmierć przyszła nagle

,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →