Ile zarabia Kasia Cichopek? Właśnie to ujawniono

To ile zarabia Kasia Cichopek oraz jej mąż do tej pory było tajemnicą, teraz ujawniono zarobki gwiazdy, a przy okazji wydało się wydatki pary idą głównie na dzieci. O jakich sumach mowa? Pewien portal postanowił to wyliczyć.

Czytaj również: Zażywasz te leki? Jesteś szczególnie zagrożony przez COVID-19

Kasia Cichopek to gwiazda, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Wielką karierę rozpoczęła na planie polskiego serialu. od tego momentu też zaczęła się jej przygoda z dużymi pieniędzmi. ona sama dość niechętnie odpowiadała na pytania o wysokość swojej gaży.

Jednakże jeden z portali pochylił się nad sprawa i wyliczył ile szacunkowo gwiazda może zarabiać miesięcznie.

Ile zarabia Kasia Cichopek? Bajońskie sumy

Aktora, Kasia Cichopek pomimo dużych zarobków, oszczędza. W wywiadach podkreślano wielokrotnie, że pieniądze nie są dla niej najważniejsze. Kasia Cichopek wyznała natomiast, że jeżeli już ma jakieś większe wydatki to zazwyczaj idą one na dzieci.

Zobacz także: Ostra jatka w programie na żywo: „Jest Pan świrem!”

Oszczędność i przezorność gwiazdy są godne podziwu, bowiem Cichopek postępuje z pieniędzmi tak, aby zabezpieczać przyszłość swojej rodziny.

Kasia Cichopek pomimo tego, że stara się prowadzić raczej oszczędny tryb życia, wcale mało nie zarabia. Oszacowano, że zarobki gwiazdy wynoszą od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Czytaj też: Nowe zaostrzenia w Polsce już obowiązują! Jeżeli je złamiesz, słono zapłacisz

Zarobki jakie Kasia Cichopek otrzymuje miesięcznie ustalono wykonując analizę źródeł z których pobiera wypłaty. Są to między innymi role w teatrze, serialach oraz kontrakty reklamowe. Przeliczono również i te, które aktorka prezentuje poprzez swój Instagram.

Jak udaje jej się zachować zimną krew i nie trwonić swoich pieniędzy? Być może dlatego, że na scenie polskiego show-biznesu jest już dość długo, więc miała szansę oswoić się z cyframi na koncie.

Nie ważne ile zarabia Kasia Cichopek, najważniejsze że zachowuje zimną krew i nie przedkłada być nad mieć. Tylko tak dalej!

źródło: Pikio

To ile zarabia Kasia Cichopek do tej pory było tajemnicą, teraz ujawniono zarobki gwiazdy, okazało się że wydatki sa głównie na dzieci, co na to jej mąż?
To ile zarabia Kasia Cichopek do tej pory było tajemnicą, teraz ujawniono zarobki gwiazdy, okazało się że wydatki sa głównie na dzieci, co na to jej mąż?

Polecamy także:

Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios

Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

To może Cię również zainteresować:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przede wszystkim przerażająca prawdę

Koronawirus w Polsce: Wzrost liczby zmarłych i zakażonych

loading...

, ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →