Legenda TVP ostro o Kaczyńskim. Nie szczędziła słów

Ilona Łepkowska skrytykowała w bardzo mocnych słowach prezesa PiS, którym jest Jarosław Kaczyński, a powodem krytyki miało być zachowanie polityka, który złamał obostrzenia, które nałożyła na Polaków jego partia.

Czytaj też: Oliwia Bieniuk ma tatuaż na twarzy? Szokujący film w sieci

Chodzi dokładnie o przepisy odnoszące się do ograniczenia swobody przemieszczenia się w czasie trwania epidemii koronawirusa w Polsce. Mimo, że nie brakuje opinii prawników o ich bezskuteczności, a nawet braku legalności, to wielu Polaków stara się do nich dostosować z uwagi na dobro wspólne.

Niestety dziś wiemy, że nie każdy ma zamiar się stosować do narzuconych obostrzeń. W tym gronie jest również człowiek mający na nie wpływ, a więc Jarosław Kaczyński.

Ilona Łepkowska skrytykowała w bardzo mocnych słowach prezesa PiS, którym jest Jarosław Kaczyński

W Polsce trwa narodowa kwarantanna z powodu rozwoju pandemii koronawirusa. W ostatnich dniach dochodzi do licznych interwencji policji, która chcę przy pomocy represji zmusić Polaków do pozostania w swoich domach. Niestety ich działania nie mają w większości przypadków znamion legalności.

Mimo wszystko wiele osób woli pozostać w domu, aby nie narażać się na przykre konsekwencje z powodu interwencji służb. Pozostanie w domu może być przyjęte wyłącznie jako objaw dobrej woli obywatela, którego prawa i swobody mogą zostać ograniczone jedynie w stanie nadzwyczajnym.

Krytyka prezesa PiS

Niestety nawet swojej dobrej woli w tych czasach nie miał zamiaru okazać prezes Prawa i Sprawiedliwości – Jarosław Kaczyński, który udał się ze swoją obstawą na grób zmarłej matki. Jego zachowanie mocno zostało skrytykowane przez Ilonę Łepkowską.

Szanowny Panie Jarosławie Kaczyński! Uznałam, że muszę do Pana napisać tych kilka słów w niezwykłą Wielką Sobotę w czasach pandemii. (…) Zobaczyłam dziś w internecie zdjęcie, jak wysiada Pan z limuzyny zaparkowanej w alei Cmentarza Powązkowskiego, gdzie wybrał się Pan, mimo zakazów, by odwiedzić grób swojej matki

– zaczęła Pani Ilona.

Łepkowska nie kryła swojego oburzenia.

Zobacz również: Wiśniewski chciał to ukryć za wszelką cenę! Szykujcie się na wstrząs

Okazał Pan głęboką pogardę i całkowity brak zrozumienia uczuć milionów zwykłych Polaków, ludzi, w których interesie działa Pan ponoć od dziesięcioleci. (…) Szanuję Pana za głęboką miłość do matki, opiekę, którą ją Pan z Pana bratem otaczaliście. Rozumiem ból po jej stracie. Ale miłość do rodziców i ból po ich śmierci to jedna z tych rzeczy, która ludzi powinna łączyć. Tymczasem ona dziś podzieliła Pana i pozostałych Polaków.

– dodała następnie Łepkowska.

Ilona Łepkowska skrytykowała w bardzo mocnych słowach prezesa PiS, którym jest Jarosław Kaczyński, a powodem krytyki miało być zachowanie polityka
Ilona Łepkowska skrytykowała w bardzo mocnych słowach prezesa PiS, którym jest Jarosław Kaczyński, a powodem krytyki miało być zachowanie polityka

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Michał Szpak ponownie szokuje. Zdjęcie pokazało zbyt wiele

Kamil Lemieszewski z show „Big Brother” już tak nie wygląda! Co za zmiana

Doda i ostra odpowiedź na hejt! Tym żyła cała sieć

To może Cię również zainteresować:

Tak wygląda brat Zdrójkowskiego. Ludzie w szoku

Dereszowska w rozpaczy! Jej córka jest poważnie chora

Syn Martyniuka aresztowany! Naraził życie wielu osób

, , , ,
Bartosz Palędzki

Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
Zobacz wszystkie artykuły tego autora>