Iwona z Sanatorium Miłości przeżyła dramat! Wezwano policję

Udostępnij:

Wszyscy znamy programy Rolnik Szuka Żony, czy Sanatorium miłości, których prowadzącą jest Marta Manowska, bohaterka jednego z nich, Iwona zdobyła się na wyznanie, przeżyła dramat. Skończyło się wezwaniem policji.

Czytaj też: „Śpimy na potężnej bombie”. Niepokojące dane z Polski

Druga edycja programu Sanatorium Miłości spotkała się z tak samo dobrym przyjęciem wśród fanów jak pierwsza. Dlatego ludzie nadal interesują się losami bohaterów programu prowadzonego przez Martę Manowską.

Jedną z popularniejszych uczestniczek Sanatorium była z pewnością Iwona Mazurkiewicz. 61- latka byłą najmłodsza w 2 edycji i cieszyła się dużą atencją wśród panów. Ta sympatyczna i energiczna kobieta zebrała też pokaźnie grono fanów.

Iwona z Sanatorium Miłości zdobyła się na szczere wyznanie

W jednym z ostatnich wywiadów seniorka zdecydowała się na szczere wyznanie. Otóż Iwona już zdążyła poznać też tą złą cześć sławy. Wśród wielu fanów znalazł się również mężczyzna, który był bardzo natarczywy i nalegał na spotkanie, mimo, że kobieta nie chciała o tym słyszeć.

„Pisał do mnie i uporczywie nalegał na spotkanie, a gdy odmówiłam usłyszałam od niego, że wie gdzie będę przebywać i mogę się go spodziewać”

– wyznała nadal przerażona Iwona.

Zobacz również: Świat w żałobie. Jego muzykę zna każdy, zabił go koronawirus

Przerażona kobieta zdecydowała się zgłosić sprawę na policję. Funkcjonariusze zajęli się problemem, mężczyzna nie powinien już jej nękać.

„Funkcjonariusze skontaktowali się z tym człowiekiem, został uprzedzony o odpowiedzialności karnej za takie czyny”

– przyznała następnie 61- latka.

Wszyscy znają programy Rolnik Szuka Żony, czy Sanatorium miłości, których prowadzącą jest Manowska, bohaterka Iwona zdobyła się na wyznanie, przeżyła dramat
Wszyscy znają programy Rolnik Szuka Żony, czy Sanatorium miłości, których prowadzącą jest Manowska, bohaterka Iwona zdobyła się na wyznanie, przeżyła dramat. Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Ludzie wpadli w panikę! Lekarka z Hiszpanii ujawniła prawdę

Tusk pokazał zdjęcie transparentu. Uruchomił lawinę komentarzy

Wstrząsająca relacja żony reprezentanta Polski z Włoch!

To może Cię również zainteresować:

Jackowski podał datę końca pandemii!

Podali grupy krwi najbardziej zagrożone koronawirusem

Świat wstrzymał oddech. Trump wysuwa poważne oskarżenia ws koronawirusa

loading...

, , ,