Rozenek wyznał to publicznie – chodzi o jego stan zdrowia

Udostępnij:

Jacek Rozenek przerywa milczenie i dzieli się informacją jaki jest jego obecny stan zdrowia. Czyni to za pomocą profilu Facebook swojej przyjaciółki, Adrianna Biedrzyńska umieściła oświadczenie na swoim profilu. Gwiazda serialu produkowanego dla TVP pod tytułem „Barwy Szczęścia” przechodzi właśnie rehabilitację.

Pod koniec maja media w kraju obiegła informacja że gwiazda serialu produkowanego dla TVP pod tytułem „Barwy szczęścia”, Jacek Rozenek miał rozległy udar, cała Polska zastanawiała się jaki tak naprawdę był wtedy stan jego zdrowia.

CZYTAJ TEŻ: Skandal! Magda Gessler powiedziała te słowa na wizji! Widzowie nie wierzą w to co usłyszeli

Tragedia ta miała miejsce podczas trasy objazdowej teatru, w którym występował. Nie jest to pierwsza taka sytuacja, w zeszłym roku w marcu aktor zasłabł w Teatrze Kamienica w trakcie spektaklu „SPA czyli Salon Ponętnych Alternatyw”, trafił wtedy do szpital. Majowy wypadek był jednak dużo poważniejszy i wielu martwiło się, czy Rozenek wyjdzie z tego cało.

Stan zdrowia w jakim jest Jacek Rozenek. Oświadczenie

Jacek Rozenek (Barwy szczęścia, TVP) dzieli się info. jaki jest stan zdrowia. Czyni przez Facebook przyjaciółki Adrianna Biedrzyńska umieściła oświadczenie.
Fot.: Jacek Rozenek, Adrianna Biedrzyńska, zrzut ekranu/ Facebook

W mediach przez ostatnie miesiące pojawiło się bardzo dużo spekulacji i fałszywych doniesień tym, co dzieje się z Jackiem Rozenkiem. Teraz na jego prośbę, przyjaciółka Adrianna Biedrzyńska umieściła na swoim Facebooku post z oświadczeniem jak tak naprawdę czuje się aktor.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ujawniono ile zarabia Wiśniewski. To chore!

Według jej doniesień Jacek Rozenek znajduje się teraz w Centrum Opieki i Rehabilitacji „Leśna Polana” w Gryficach i według aktorki jest to najlepsze miejsce, żeby dojść do formy, a jego stan zdrowia się poprawia. Wie to z własnego doświadczenia, gdyż też była tam rehabilitowana po operacji kręgosłupa.

Rozenek ma się dobrze, jego stan cały czas się poprawia i jest w najlepszych rękach, żeby już za niedługi czas wrócić do pracy. Aktor przestrzega zaleceń lekarzy i ścisłej diety, co ma jeszcze przyspieszyć jego pełny powrót do zdrowia.

źródło: Facebook

POLECAMY:

Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Wyznali prawdę
Tak wygląda młody Paździoch z „Kiepskich”. Szykujcie się na niezły szok!
Musiał pokazał zdjęcie z ojcem! Nikt nie wiedział, że jest znany
Magda Gessler dodała zdjęcie i wywołała burzę. Takiej reakcji się nie spodziewała!
Kożuchowskiej puściły nerwy! Urządzili jej piekło

, , , ,