Edyta Pazura pokazała dom. Jedna rzecz wprawiła w osłupienie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jak mieszka Cezary i Edyta Pazura? Edyta i Cezary Pazura od czasu do czasu na portalu Instagram pokażą swój dom i jego wystrój. Ostatnio zrobiła to Edyta, która postanowiła przeprowadzić małą sesję zdjęciową ich wspólnemu gniazdku. Żona popularnego aktora pokazała fanom praktycznie wszystko, łącznie z gabinetem jej męża. Przy tej okazji postanowiła również zdradzić kilka tajemnic na temat tego miejsca. Nie ulega wątpliwości, że państwo Pazura żyją bardzo przytulnie, lecz bez zbędnego przepychu, który u gwiazd jest bardzo często spotykany. Jakie tajemnice w związku z gabinetem męża zdradziła fanom Edyta Pazura?

Jak mieszka Cezary i Edyta Pazura?

View this post on Instagram

Jednak na coś przydał się ten balet ?????? #photoshoot

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

A post shared by ✨ Edyta Pazura- Maybe Baby ✨ (@edyta_pazura) on

Edyta i Cezary Pazura od czasu do czasu na portalu Instagram odsłaniają przed fanami swój dom i jego wystrój. Nie ulega wątpliwości,  że domy najbardziej popularnych ludzi w Polsce budzą zainteresowanie ich fanów oraz również mediów. W tym tygodniu Edyta Pazura postanowiła pokazać na portalu Instagram fragment jej domowego królestwa. Żona aktora pokazała między innymi gabinet jej męża, który jak się okazało do końca gabinetem Cezarego Pazury nie jest.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Fani na pierwszy rzut oka byli przekonani,  że Edyta Pazura opublikowała między innymi zdjęcia gabinetu jej męża – i tak i nie. Sfotografowane pomieszczenie w prawdzie jest miejscem, w którym aktor pracuje, lecz nie należy do niego na wyłączność. Edyta Pazura zdradziła, że jest to ich wspólny gabinet. Każdy kto spodziewał się przepychu i biurka z dębowego drewna,  skórzanych foteli, ekskluzywnych mebli w stylu retro, może się poważnie zawieść. Gabinet państwa Pazura jest utrzymany w bardzo stonowanym stylu. Jak mieszka Edyta i Cezary Pazura? Zresztą sami zobaczcie na zdjęciu opublikowanym przez Panią Edytę.

Jadalnia w domu Pazurów

Czytaj też: Skandal na gali Oscarów – Kinga Rusin nie wytrzymała. Ostry komentarz

Bez wątpienia duże wrażenie robi także jadalnia w domu popularnego aktora. Zawiera ona przede wszystkim idealnie wkomponowane elementy folkloru znajdujące się na ścianie. Tak na ich temat wypowiedziała się Pani Domu:

Mebel z duszą ?✨ czyli półka zawieszona nad siedziskiem ?? To moje oczko w głowie, a jej wygląd zmienia się wraz z przyjściem kolejnej pory roku. Wypatrzyłam ją na profilu mojej znajomej. Ta z kolei kupiła półkę na targu staroci i postanowiła ją odrestaurować. Idealnie w momencie, kiedy remontowałam dom i poszukiwałam miętowych dodatków do kuchni ?

– napisała Edyta na swoim Instagramie

Jak mieszka Cezary i Edyta Pazura? Edyta i Cezary Pazura od czasu do czasu na portalu Instagram pokażą swój dom i jego wystrój.
Edyta Pazura/ screen YouTube

Źródło: Plotek

Tagi: Cezary Pazura, Edyta Pazura, Jak mieszka

POLECAMY:

Ile kosztuje kolacja z Magdą Gessler? Aukcja zakończona – za to możesz mieć dobre auto

Piękne słowa Andrzeja Dudy. Historyczne przemówienie

Manowska ogłasza sukces. Dostanie kolejne show w TVP

Lubnauer ośmieszona u Mazurka. Poszło o aborcję

Kurdej Szatan ogłosiła cudowną nowinę. Będzie mamą!

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →