Bieniuk ma poważny problem! Najgorszy koszmar

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mąż Anny Przybylskiej Jarosław Bieniuk ma problem z ich wspólnym dzieckiem, córka Oliwia już wie jak będzie wyglądać jej kariera, ojcu się to nie do końca podoba. Według niego zaczyna za wcześnie, a z relacji jakie przekazuje Maryna Gliwińska, często wybuchają między nimi konflikty własnie na tej płaszczyźnie. Zbuntowane dziecko w domu to dla rodzica prawdziwy koszmar.

Czytaj też: Damięcki ostro krytykuje PiS. Nie przebiera w słowach

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Już niedługo najstarsza córka, byłego reprezentanta Polski w piłkę nożną, Jarosława Bieniuka, a także zmarłem tragicznie kilka lat temu, aktorki Anny Przybylskiej, skończy osiemnaście lat. Oliwia cieszy się olbrzymią popularnością w mediach społecznościowych i uchodzi za młodą celebrytkę.

Dziewczyna pragnie rozwijać swoją karierę i sama decydować o swojej przyszłości, to z kolei nie podoba się jej ojcu. Cała sytuacja powoduje wiele konfliktów między ojcem, a dorastającą córką.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk doczekali się trójki dzieci, córki Oliwii oraz dwóch młodszych synów Szymka i Janka. Cała trójka cieszy sie dużą popularnością, ale to dorastająca właśnie Oliwia ma największe wpływy w polskim świadku show-biznesowym.

Jarosław Bieniuk ma problem, jego córka chce robić karierę. On jest przeciwny

Jej popularność rośnie, na ten moment w serwisie Instagram obserwuje ją już ponad 125 tysięcy osób. Szacuje się, że Oliwia może otrzymywać nawet do 20 tysięcy złotych z pojedyncza reklamę umieszczoną w swoich postach.

Na temat rosnącej popularności i planów na karierę postanowiła wypowiedzieć się obecna partnerka i matka nowo narodzonego syna Jarka, Martyna Gliwińska.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Kariera Oliwki na pewno będzie. Ona przede wszystkim musi, i to powtarza ciągle jej tata, skończyć szkołę”

– stwierdziła Gliwińska.

Zobacz również: Kaczoruk zabrała głos w sprawie „Zatoki Sztuki”. Mówi o Wojewódzkim

Jednak nastolatka nie zgadza się z zakazami taty, co wywołuje kolejne konflikty między nimi. Oliwka chciałaby już uczestniczyć bardziej w życiu publicznym.

„Na pewno się temu trochę buntuje, że nie może uczestniczyć w tym życiu tak, jakby chciała. Jednak tata jest jej opiekunem i musi się zgodzić na jakąś sesję zdjęciową. Widzę, że ona bardzo by chciała być modelką, występować przed aparatem i kamerą. Ją bardzo do tego ciągnie. Po rodzicach ma spektakularną urodę i myślę, że jeszcze o niej usłyszymy. Ale póki, co dajmy jej jeszcze parę lat”

– dodała Martyna.

Mąż Anny Przybylskiej Jarosław Bieniuk ma problem z ich wspólnym dzieckiem, ich córka Oliwia juz wie jak będie wyglądać jej kariera, ojcu się to nie podoba
Mąż Anny Przybylskiej Jarosław Bieniuk ma problem z ich wspólnym dzieckiem, ich córka Oliwia już wie jak będzie wyglądać jej kariera, ojcu się to nie podoba. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Grożą Szycowi śmiercią. Porażające fakty

Morawiecki potwierdza. Koniec z maseczkami?

Gortat wyznał prawdę o Zatoce Sztuki! „Też tam byłem”

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →