Koszmar Joanny Krupy, modelka przeszła przez piekło

Joanna Krupa zdecydowała się na wyznanie, okazuje się że jurorka Top Model była prześladowana, to był prawdziwy koszmar, wywiad którego niegdyś udzieliła mrozi krew w żyłach.

Jurorka programu Top Model, Joanna Krupa zdobyła się na bolesne wyznanie w rozmowie z naczelnym pisma “Plejada”. Wywiad jest wstrząsający.

Światowej sławy modelka i jurorka programu „Top Model” postanowiła opowiedzieć o traumie jaką przeżyła. Przede wszystkim o swoim niełatwym dzieciństwie… ale nie tylko.

Joanna Krupa powiada o tym jak była prześladowana i o tym jaki koszmar się z tym wiązał. Doświadczyła rasizmu na własnej skórze tylko dlatego, że była Polką. Wywiad, którego udzieliła już jakiś czas widnieje w sieci, jednak przypominamy te słowa aby coś podkreślić.

Joanna Krupa teraz urodziła dziecko, wypuściła swoje perfumy i mimo tego, że była prześladowana nie poddała się i osiągnęła sukces. Na jej profilu na portalu Instagram widzimy zdjęcia przepełnione szczęściem i miłością.

Nie zawsze jednak tak było

W szkole przeżywała koszmar. Musiała radzić sobie z rasistowskimi atakami kolegów ze szkolnej ławki. Wielokrotnie spotykała się również z przemocą fizyczną.

Joanna Krupa przeszła przez koszmar

– Dzieci mnie nie lubiły. Ja wtedy byłam troszkę inna niż jestem teraz. Byłam schowana, spokojna, wstydliwa. Nie lubiłam szkoły, bo mi tam często wyrządzano krzywdę. – opowiada ze łzami w oczach Joanna Krupa.

-Były żarty nie tylko dlatego, że jestem blondynką, ale że jestem Polką. Nie raz, kiedy szłam do domu, rzucali we mnie jajkami. To nie było przyjemne. Każdy myśli, że miałam łatwo w życiu, ale był ból. Pamiętam, jak wracałam do domu i jedna z dziewczyn chciała mi wyrwać włosy – wyznała modelka.

Na podstawie tego co wyznała Joanna Krupa można stwierdzić że problem jakim jest rasizm i prześladowania nadal istnieje i istniał, mimo to nie można się poddawać.

Joanna Krupa zdecydowała się na wyznanie, okazuje się że jurorka Top Model była prześladowana, to był prawdziwy koszmar, ten wywiad mrozi krew w żyłach
Joanna Krupa: wyznanie i koszmar/wywiad

Polecamy także:

Koronawirus w Polsce: Najnowsze informacje. Kolejny pacjent w stanie ciężkim

Pilne orędzie Andrzeja Dudy: „Sytuacja jest poważna”

, ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →