Julia Wieniawa ostro o rządzie PiS! Wypaliła z tym nagle

Julia Wieniawa w swoim wystąpieniu podczas wyzwania hot16challenge2 ostro wypowiedziała się na temat rządów PiS, złośliwi twierdzą, że po tym straci pracę w TVP.

Czytaj też: „Zamawiał sobie chłopców, wybierał najmłodszego”. Latkowski o znanym celebrycie

Julia Wieniawa także postanowiła, po otrzymaniu nominacji, zaprezentować swoje 16 wersów w hot16challenge2. Wyzwanie polega na tym, żeby zarapować 16 wersów tekstu i to na grać. Film trzeba opublikować w mediach społecznościowych i nominować następnych do występu.

Cała akcja została zorganizowana przez rapera Solara i ma na celu wspomożenie polskiej służby zdrowia w walce z koronawirusem. Na początku udział w wyzwaniu brali tylko raperzy, ale w pewnym momencie zaczęły być nominowane także gwiazdy filmu i seriali, inni muzycy, czy nawet politycy.

Głośnym echem odbiło się nagranie prezydenta Andrzeja Dudy, a swoje 16 wersów postanowili zaprezentować także chociażby Kuba Wojewódzki, Margaret, Kasia Nosowska, Krzysztof Zalewski, czy Dawid Podsiadło.

Julia Wieniawa ostro o PiS w hot16challenge2

Wieniawa już od dłuższego czasu zapowiada swoją debiutancką płytę, jednak jak na razie wypuściła tylko pierwszy singiel „Nie Muszę”, który nagrała… dwa lata temu. Od tamtej pory nastała cisza jeżeli chodzi o jej muzyczną karierę. Aktorka postanowiła jednak nagrać swoją 16 i zaprezentowała na YouTube swoje wersy.

„W kraju polityczny raban i cenzury kagan / Miało być tak pięknie, znów nagonka i bałagan”

– rapuje Julka, odnosząc się przy tym w ostrych słowach do działań rządu PiS.

Zobacz również: Owsiakowi puściły nerwy. Znowu zaatakował

Po jej nagraniu, zaczęły się sypać komentarze, że tym wystąpieniem Wieniawa mogła narazić się zarządowi TVP i stracić pracę w telewizji publicznej. Jak pokazała przeszłość jawne sprzeciwianie się rządowi jest bardzo źle odbierane na Woronowicza 17. Jak myślicie Julia powinna się obawiać tak poważnych konsekwencji?

Julia Wieniawa w wyzwanie hot16challenge2 ostro wypowiedziała się na temat rządów PiS, złośliwi twierdzą że po tym straci pracę w TVP
Julia Wieniawa w wyzwanie hot16challenge2 ostro wypowiedziała się na temat rządów PiS, złośliwi twierdzą że po tym straci pracę w TVP. Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Ogromna wpadka Rusin! Nie wiedziała, że nadaje na żywo

Od dziś obowiązuje ważny zakaz! Wielu Polaków wściekłych

Kiedy zdejmiemy maseczki? Szumowski w końcu odpowiedział!

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →