Rodzice Wieniawy woleliby tego nigdy nie zobaczyć

Udostępnij:

Julia Wieniawa wyznała jak wyglądało jej wychowanie, zaczęła również dawać porady w jaki sposób postępować z dzieckiem, co na to rodzice?

Czytaj też: Szyc sypie dowodami! Ujawnił prawdę po filmie Latkowskiego

Młoda gwiazda serialu TVP pod tytułem Rodzinka.pl, Julia Wieniawa postanowiła postanowiła podzielić się z fanami swoimi spostrzeżeniami na temat wychowania dzieci. Swoje porady oparła na własnych doświadczeniach, kiedy była… nastolatką i musiała słuchać nakazów swoich rodziców.

Jak wyznała mama i tata dawali jej bardzo dużo wolności, a ona zazwyczaj starała się nie zawieść ich zaufania, co oczywiście nie zawsze się udawało.

„Jak zakazywali, to kręciłam i robiłam na odwrót”

– wyznała Julka.

Wieniawa pojawiła się na live na Instagramie, który jest cyklicznie organizowany przez Joannę Koroniewską, a także Macieja Dowbora. Para wychowuje dwójkę własnych dzieci, dlatego postanowili zapytać młodą gwiazdę o jej zdanie na temat wychowania nastolatków.

Rodzice uważajcie, Julia Wieniawa o wychowaniu dzieci!

„Mamy znajomą, która skończyła osiemnastkę i poleciała grubo w świat, bez kontroli, właśnie przez to, że była chowana pod kloszem”

– stwierdziła Wieniawa.

Aktorka dobitnie stwierdziła, że według niej dużo lepiej sprawdza się dać dziecku trochę wolności, niż stosować same zakazy. Wystarczy trochę zaufania, jak zły przykład podała historię przytoczoną powyżej.

View this post on Instagram

home office

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

„Jeśli dajesz dziecku zaufanie, ono je tobie oddaje. Dzięki temu możesz dowiedzieć się więcej o swoim dziecku. Oczywiście nie na zasadzie: rób, co chcesz, baw się, maleńka. Wszystko w granicach rozsądku”

– dodała następnie.

Zobacz również: Kim jest żona Hołowni? Prawda zszokowała Polaków

Julia Wieniawa zdecydowała się na szczerość i wyznała, że mimo dozy wolności jaką miała jako nastolatka, czasami i tak nie chciała słuchać tych nielicznych zakazów, które stosowali jej rodzice.

„Kazali mi wracać z imprez przed 22.00, żebym jeszcze przyjechała metrem, a ja zawsze prosiłam, czy mogę spać u koleżanki”

– dodała Julia.

Julia Wieniawa wyznała jak wyglądało jej wychowanie, zaczęła również dawać porady w jaki sposób postępować z dzieckiem, co na to rodzice?
Julia Wieniawa wyznała jak wyglądało jej wychowanie, zaczęła również dawać porady w jaki sposób postępować z dzieckiem, co na to rodzice? Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Ostra reakcja Dody na film Latkowskiego! Nie przebierała w słowach

Siwiec przerwała milczenie po filmie Latkowskiego. Poszła na całość

Szokujące słowa Bieniuka. „Stałem się ofiarą niektórych osób, przedstawionych w filmie”

loading...

, , , , , ,