Julia Wieniawa w gorącej scenie łóżkowej. Wszystko widać

Julia Wieniawa to młoda gwiazda telewizji Polsat i serialu „Zawsze warto”, gdzie w ostatnim czasie jej fanów zainteresowała gorąca scena łóżkowa z jej udziałem.

Zobacz również: Duża ilość zachorowań, koleje zgony. Resort podał nowe dane

Julia jest w ostatnim czasie jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia w Polsce. Na brak zainteresowania i propozycji zawodowych raczej narzekać nie może.

Na samym portalu społecznościowym Instagram jej konto obserwuje ponad 1.5 miliona internautów. Co chwilę słyszymy o udziale aktorki w kolejnej nowej produkcji. Teraz ponownie zrobiło się o Julii głośno za sprawą jej gorącej sceny w serialu „Zawsze warto”, co nas czeka w najbliższym czasie?

Julia Wieniawa i scena łózkowa w serialu „Zawsze warto”.

Julia Wieniawa to jedna z najmłodszych gwiazd w polskim show biznesie. Aktorka bardzo skrupulatnie stara się progresować swoją karierę. Na samym początku mogliśmy ją poznać za sprawą gry w serialu „Rodzinka PL”. Niestety w lutym bieżącego roku media obiegła informacja o zakończeniu produkcji na temat wesołych losów rodziny Boskich.

To jednak nie oznacza końca Julii Wieniawy na małym ekranie,  wręcz przeciwnie. Od prawie roku Julia występuje u boku Katarzyny Zielińskiej oraz Weroniki Rosati w serialu „Zawsze warto”. To tam jak sama podkreśla  – spotkały ją największe jak do tej pory wyzwania zawodowe. Jedną z nich była między innymi scena gwałtu na samym początku serialu,  a teraz gorąca scena łóżkowa.

To były moje najtrudniejsze sceny. Po pierwsze dlatego, że w jednej z nich grałam z Mariuszem Bonaszewskim, którego bardzo szanuję jako aktora. A po drugie dlatego, że te sceny same w sobie nie były łatwe, ponieważ musiałam być prawie półnaga przed całą ekipą. Na szczęście produkcja zapewniła mi komfort pracy na planie i mam nadzieję, że wszystko wypadło wiarygodnie

– przyznała Julia Wieniawa.

Czytaj też: Fronczewski w ciężkiej sytuacji. Po operacji wyszły komplikacje

O kolejnym odcinku serialu Julia Wieniawa poinformowała swoich fanów na portalu Instagram za pośrednictwem InstaStory.

Julia Wieniawa to młoda gwiazda telewizji Polsat i serialu "Zawsze warto", gdzie w ostatnim czasie fanów zainteresowała gorąca scena łóżkowa z jej udziałem.
Julia Wieniawa to młoda gwiazda telewizji Polsat i serialu „Zawsze warto”, gdzie w ostatnim czasie fanów zainteresowała gorąca scena łóżkowa z jej udziałem. Screen/ YouTube

Źródło: Radio Zet

Polecamy także:

Wiemy od kiedy otworzą restauracje! Przeciek z rządu

Wojewódzki krótko podsumował Hołownię. Chyba nie o to chodziło

Szokujące doniesienia o Kim Dzong Unie! Same kłamstwa?


, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →