Wieniawa ma kolejny romans! Wakacje ze znanym przystojniakiem

Udostępnij:

Znana aktorka Julia Wieniawa przebiera ostatnio w mężczyznach, na randkach towarzyszyli jej już Macieje Musiał i Musiałowski, czy teraz czas na Stefano Terrazzino? Zobacz jak razem wyglądają Wieniawa i Terrazzino w serwisie Instagram.

Młoda gwiazda filmu i seriali, a ostatnio także programu Taniec z Gwiazdami, Julia Wieniawa nie może ostatnio narzekać na brak zainteresowanie ze strony płci przeciwnej, ostatnio w wieczornych eskapadach towarzyszył jej Maciej Musiał, a później inny znany aktor młodego pokolenia Maciej Musiałowski. Jednak jak się okazuje, żaden z nich nie zagościł na dłużej w sercu aktorki. Czy jest ktoś inny na horyzoncie?

Czytaj też: Ministerstwo Zdrowia wydało pilny komunikat. Wspaniała wiadomość dla Polaków!

Wszystko wskazuje na to, że Julia Wieniawa i jej partner z Tańca z Gwiazdami Stefano Terrazzino mają się ku sobie. Czy stworzą stały związek? Ostatnio Julka wypowiedziała się na temat możliwości wyjazdu na wakacje za granicę. Wspomniała także, że chętnie wybrałaby się na Sycylię, w rodzinne strony tancerza.

Czy Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino maja zamiar stworzyć związek?

„Nie boję się wyjeżdżać poza Polskę, po prostu trzeba być ostrożnym. Marzy mi się Sycylia. Może kiedyś pojadę tam ze Stefano?” – wyznała Julka Wieniawa.

Zobacz również: Przerażająca, nowa wizja Jackowskiego na czerwiec i lipiec. To okropne…

Jednak Julia już wcześniej otrzymała od tancerza zaproszenie do jego powstającego na Sycylii hotelu, Stefano planuje w lipcu warsztaty taneczne i chciałby żeby aktorka w nich uczestniczyła.

„Chciałbym, żeby Julia odwiedziła mnie na Sycylii. Zaprosiłem ją już z jej znajomymi, bo ja tam na pewno będę! Sytuacja jest dynamiczna, ale mam nadzieję, że się uda” – wyznał znany tancerz włoskiego pochodzenia

Jeszcze nie wiadomo czy Julka zdecyduje się na tę podróż, ale jedno jest wiadome, jeżeli pojedzie z pewnością nie będzie się tam nudzić.

„Obiecałem Julii, że pokażę jej moje ulubione zakątki. Chcę, żeby przyjechała, zanim zaczniemy „Taniec z gwiazdami”, bo tam nie będzie na to czasu!  Na Sycylii się głównie je, odpoczywa i ogląda piękne miejsca. Tam nawet się nie chce tańczyć” – stwierdził Terrazzino.

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Instagram

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Załamana Chylińska apeluje do rządu o pomoc. Sytuacja jest dramatyczna

Na jaw wyszła prawda o małżeństwie Trzaskowskiego!

Szokujące wieści! Małysz potwierdził: „Mam koronawirusa”

, , , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");