Wieniawa wbija szpile w Gąsiewską. Zdradziła sekret

Julia Wieniawa (Zosia) i Wiktoria Gąsiewska (Aniela) to dwie młode gwiazdy z filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt„. Mało kto jednak wie, że przypisane im rolę miały być zupełnie inne.

Czytaj też: Rząd podjął decyzję. Wojsko wkracza do akcji

Na ten temat niedawno wypowiedziała się Julia Wieniawa,  co sprawiło wielkie zaskoczenie wśród widzów. Film Bartka Kowalskiego był z pewnością olbrzymią nowością na polskim rynku filmowym. Nigdy wcześniej w Polsce nie podjęto próby stworzenia horroru typu slasher. „W lesie dziś nie zaśnie nikt” zagrały praktycznie same gwiazdy polskiego kina, lecz już po premierze pojawiły się pierwsze nieporozumienia.

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska to dwie młode gwiazdy polskiego kina. Zarówno Julię, jak i Wiktorie mogliśmy poznać bliżej za sprawą serialu „Rodzinka.pl”. Nie ulega wątpliwości, że to właśnie ta produkcja przyniosła im największą sławę.

Czy Wieniawa i Gąsiewska mają konflikt?

Teraz o aktorkach jest głośno przede wszystkim za sprawą ich gry w filmie Bartka Kowalskiego – „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. To tam Julia Wieniawa wcieliła się w postać Zosi,  lecz jak sama dziś przyznaje  – to ona miała odegrać rolę Anieli,  w którą ostatecznie wcieliła się Wiktoria Gąsiewska.

Ja w ogóle miałam grać Anielę! Taką dostałam propozycję, a że scenariusz był super, to byłam gotowa w to wejść. I dałabym radę. Miałam już farbować włosy na blond (śmiech). Ale im dłużej byłam w projekcie, bym bardziej docierało do mnie, że jednak chciałabym zagrać Zosię. Wspomniałam o tym twórcom. „A właściwie czemu nie, zróbmy casting próbny„.

– wspomina Julia Wieniawa.

Zobacz również: Nowe wiadomości o córce Kowalskiej! Lekarze podjęli decyzję

Spotkaliśmy się z Bartkiem, Mirellą Zaradkiewicz i Jankiem Kwiecińskim, nagrywali mnie telefonem. Kiedy obejrzeli materiał, oczy im się zaświeciły. Zmienili zdanie, że chcą mnie na Zośkę. Wtedy ja podpowiedziałam im, że na Anielę będzie lepsza Wiktoria Gąsiewska – przepiękna blondynka z komediowym zacięciem. Bardzo fajnie zagrała tę rolę. Niby stereotypowa blondynka, ale w sumie ciekawa postać, która okazuje się wartościowa

– dodała młoda gwiazda kina.

Julia Wieniawa (Zosia) i Wiktoria Gąsiewska (Aniela) to dwie młode gwiazdy z filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt".  Przypisane im rolę miały być inne.
Julia Wieniawa (Zosia) i Wiktoria Gąsiewska (Aniela) to dwie młode gwiazdy z filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Przypisane im rolę miały być inne.

Źródło: Super Express

Polecamy także:

Jackowski zaskoczył. Podał datę końca władzy PiS w Polsce

Wstrząsające wyznanie Foremniak! To był koszmar

Gąsiewska wystąpiła nago w nowym filmie. Odważne sceny

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →