Tak kończą dziecięce gwiazdy. Przerażające wideo

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Choroba z jaką zmaga się Julia Wróblewska to depresja, nagranie jakie umieściła na Instagram pokazuje jak wygląda terapia.

Czytaj też: Potężny wzrost liczby zgonów i zakażeń w Polsce

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W zeszłym roku wszyscy fani słodkiej blondynki z polskich komedii romantycznych przeżyli szok. Nagranie opublikowane przez młodą aktorkę, Julie Wróblewską obiegło sieć z prędkością światła. Zapłakana i zrezygnowana, u kresu sił w niczym nie przypominała bystrej, błyskotliwej i roześmianej dziewczyny z ekranów kinowych.

Zobacz również: GUS bije na alarm! Mamy coraz większą liczbę zgonów

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Okazało się wtedy, że Julia Wróblewska zmaga się z poważną choroba jaką jest depresja. Samo przyznanie się do problemu było dużym aktem odwagi z jej strony, bowiem w Polsce depresja to wciąż temat tabu.

Dzisiaj młoda aktorka czuje się lepiej. Studiuje iberystykę i stara się normalnie żyć. Jej problemy zaczęły się w momencie gdy w szybkim tempie zdobyła ogromną popularność. Zaczęła stawać się rozpoznawalna na ulicach. Nikt nie był w stanie przygotować jej na to co może się wydarzyć po sukcesie kinowych hitów. Jej psychika tego nie wytrzymała.

Julia Wróblewska tłumaczy czym jest depresja i jak naprawdę wygląda ta choroba

Teraz na nagraniu które opublikowała na Instagram, Julia Wróblewska tłumaczy czym jest depresja, jak wygląda terapia, jak ta choroba wpływa na jej życie oraz z czym wiąże się przyjmowanie leków.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj również: „U nas będzie więcej zgonów niż we Włoszech”. Szokujące słowa dziennikarki

„Scena, którą odegrałam, odbywała się na terapii psychologicznej. Chciałam pokazać, jak naprawdę wygląda taka terapia, bo jest to dobry przykład. To nie jest zwykłe gadanie o problemach, taka terapia wykańcza, jest trudna i rzadko udaje się powstrzymać od płaczu”

– tłumaczy aktorka.

„Za każdym razem wyobrażam sobie siebie, jako dziecko i zastanawiam się, czy powiedziałabym to tej małej dziewczynce prosto w oczy”. – dodaje

View this post on Instagram

Jeden z moich ulubionych sposobów na radzenie sobie z tzw. negative self-talk. Za każdym razem wyobrażam sobie siebie jako dziecko i zastanawiam się czy powiedziałabym to tej małej dziewczynce prosto w oczy. Jeśli macie ochotę, poczytajcie sobie trochę o „wewnętrznym dziecku”. Już od jakiegoś czasu na mojej terapii zajmujemy się nierozwiązanym konfliktem między mną, a nim i wielkim żalem jaki „ta wewnętrzna dziewczynka” do mnie ma. Do tej pory zrobiło to na mnie chyba największe wrażenie, bo w końcu umiem sobie zobrazować to co dzieje się w mojej głowie i zawrzeć pokój z małą mną. Na drugim filmie napisy polskie, jeśli ktoś nie rozumie ang. Dla zastanawiających się o co chodzi i co chciałam tym przekazać. Scena, którą odegrałam odbywała się na terapii psychologicznej. Chciałam pokazać jak naprawdę wygląda taka terapia, bo jest to dobry przykład. To nie jest zwykle gadanie o problemach, taka terapia wykańcza, jest trudna i rzadko udaje się powstrzymać od płaczu. Tak człowiek wygląda w czasie terapii. Nie znoszę romantyzacji chorób psychicznych, nie są one ani ładne, ani łatwe. Nie są akcesoriami, które można sobie nosić i zdejmować kiedy się chce. Człowiek może wyglądać dobrze na codzień, ale w gabinecie terapeutycznym cała ta fasada opada. Nie zawsze wyglądamy ładnie, szczególnie gdy płaczemy i zaglądamy w strefy, od których uciekaliśmy całe życie. Zmierzenie się z nimi jest trudne i bolesne. Jednak konieczne.

A post shared by Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula) on

Choroba z jaka zmaga się Julia Wróblewska to depresja, nagranie jakie umieściła na Instagram pokazuje jak wygląda terapia.
Choroba z jaka zmaga się Julia Wróblewska to depresja, nagranie jakie umieściła na Instagram pokazuje jak wygląda terapia.

Źródło: Instagram

Polecamy także:

PiS ma poważne problemy! Nieoczekiwany bunt

Kowalewski w szpitalu. Rodzina jest przerażona

Setki zakażeń od rana, również kolejne zgony. Nadchodzi najgorsze?

To może Cię również zainteresować:

Przerażające odkrycie u wyleczonych z COVID-19

Polski aktor zmarł na spacerze z dziećmi! Wstrząsające fakty

NASA: Asteroida wielkości „Mount Everest” leci w kierunku Ziemi

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →