Justyna Żyła chciała być jak Doda. Oceńcie sami

Justyna Żyła, była żona skoczka Piotra Żyły wrzuciła na portal społecznościowy Instagram swoje zdjęcia, na których pozuje nago, czyżby chciała być jak Doda, która ma u siebie podobne foto?

Czytaj też: Szokujące słowa Macrona. To może być koniec Unii i euro

Kwarantanna daję się we znaki już niemal wszystkim. Ludzie wymyślają już coraz to nowsze pomysły na zabicie nudy podczas pobytu w domu. Jednym z nich jest kolejny challenge, który zalał media społecznościowe.

Na portalu Instagram modne stało się pozowanie do zdjęcia ubranym tylko w… poduszkę. Chodzi o to żeby swoją poduszkę udrapować tak żeby przypominała kreację wieczorową, a pomóc paniom może przy tym tylko pasek. Do tego trzeba dołożyć szpilki, biżuterię oraz makijaż i pillowchallenge gotowy.

Justyna Żyła nago na Instagramie!

W tym wydarzeniu wzięło udział także wiele gwiazd, w tym na przykład Doda. Jak widać poniżej Justyna Żyła chyba pozazdrościła polskiej królowej popu i sama także udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w poduszkowej kreacji.

Zobacz również: Media: Koronawirus nie z targu lecz z laboratorium. Teoria spiskowa stała się faktem?

Naga (zasłonięta tylko poduszką) Justyna Żyła paraduje na fotografii na łące. Fanom celebrytki spodobała się ta stylizacja, a także dystans jakim w tym przypadku wykazała się byłą żona naszego skoczka Piotra Żyły.

Mam również podoba się Justyna w takim wydaniu. Trzeba przyznać, że z miotełką jej do twarzy. A wy co sądzicie o pillowchallenge celebrytki?

Justyna Żyła, była żona skoczka Piotra Żyły wrzuciła na Instagram swoje zdjęcia nago, czyżby chciała być jak Doda, która ma u siebie podobne foto?
Justyna Żyła, była żona skoczka Piotra Żyły wrzuciła na Instagram swoje zdjęcia nago, czyżby chciała być jak Doda, która ma u siebie podobne foto? Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Rząd wprowadzi kolejne zmiany! Miasta biją na alarm

Stan zagrożenia w Polsce. Czeka nas potężny kataklizm?

Nowe zachorowania, duża liczba zgonów. Nowy raport

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →