Justyna Żyła jest uzależniona, jej siostra wyznała prawdę

Justyna Żyła na Instagram przyznała się, że jest uzależniona od zakupów, wcześniej zauważyła to jej siostra, czy w ten właśnie sposób radzi sobie po rozwodzie?

Czytaj też: Doda ujawnia. To dlatego wyrzucili ją z TVP

Justyna Żyła wyznała na swoim profilu Instagram, że jest uzależniona od zakupów. Od momentu w którym zostawił ją Piotr Żyła Justyna zaczęła wchodzić w show-biznesowe klimaty.

Zaczęła od sesji dla magazynu Playboy a potem wzięła udział w programie Taniec z Gwiazdami. Założyła także na YouTube kanał kulinarny, na którym celebrytka przedstawia swoje ulubione, tradycyjne dania.

Justyna Żyła jest osobą która wzbudza dość duże emocje. Justyna była żoną polskiego skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Swoja medialną karierę rozpoczęła od czasu rozstania się pary, które celebrytka szeroko opisywała w na swoim koncie Instagram. Piotr Żyła był przez nią mocno atakowany w mediach społecznościowych.

Justyna Żyła jest uzależniona? Jej siostra nie ma wątpliwości

Dlatego publikując prywatne szczegóły z ich rozstania Justyna wykorzystała możliwość zaistnienia w polskim show-biznesie. Playboy zaproponował jej sesję zdjęciową na którą chętnie się zgodziła. Później zaproszono ją do programu Taniec z Gwiazdami i skorzystała z tej propozycji.

W ostatnim czasie wyszło na jaw na jakie uzależnienie cierpi Justyna Żyła. Jak się okazuje celebrytka ma wielką pasję do shoppingu , która zaczyna się przeradzać w uzależnienie. Dlatego nałóg pochłania dużą część jej dochodów. Celebrytka ma obsesję na punkcie drogich torebek ekskluzywnych marek. W jej kolekcji można znaleźć torebki takich marek jak Michael Kors, czy Guess .

Siostra wysyła Żyłę na kurtkowo-torebkowy odwyk

Ponieważ ostatnio była żona skoczka pochwaliła się najnowszymi zakupami w sieci posypały się komentarze. Na zdjęciu widać pudło z nowymi torebkami z logo Michaela Korsa i Guess.

 Ile można mieć torebek? Nieskończoność! Wy, dziewczyny, ile macie? Ja jeszcze kolekcjonuję zimowe kurtki „

– napisała celebrytka na swoich social-mediach.

Przyznała także, że lubi kolekcjonować kurtki zimowe. Osobą która nie bagatelizuje uzależnienia Justyny jest jej siostra, która ma krytyczne zdanie na temat zamiłowania i chęci wydawania tak dużej ilości pieniędzy.

Dlatego właśnie postanowiła skomentować szaleństwa zakupowe siostry.

” Siostra widzi i na „kurtkowo-torebkowy”odwyk wyśle 

– napisała Żyła na Instagramie

A wy jak myślicie, czy siostra Justyny ma się czym martwić?

Źródło : pikio.pl

Justyna Żyła na Instagram przyznała się, że jest uzależniona od zakupów, wcześniej zauważyła to jej siostra, czy w ten sposób radzi sobie po rozwodzie?
Justyna Żyła na Instagram przyznała się, że jest uzależniona od zakupów, wcześniej zauważyła to również jej siostra, czy w ten sposób radzi sobie po rozwodzie?

Polecamy także:

Od jutra nowe zasady! Kierowcy mogą dostać ogromne kary. Wystarczy że zapomną o jednej rzeczy

Kolejny skandal w Biedronce! Klienci zostali oszukani

Ferency ostro krytykuje rząd! Ostre słowa pod adresem PiS

Minister Wójcik zmiażdżył Olejnik w jej własnym programie! To poszło na żywo

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →