Justyna Żyła jest uzależniona, jej siostra wyznała prawdę

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Justyna Żyła na Instagram przyznała się, że jest uzależniona od zakupów, wcześniej zauważyła to jej siostra, czy w ten właśnie sposób radzi sobie po rozwodzie?

Czytaj też: Doda ujawnia. To dlatego wyrzucili ją z TVP

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Justyna Żyła wyznała na swoim profilu Instagram, że jest uzależniona od zakupów. Od momentu w którym zostawił ją Piotr Żyła Justyna zaczęła wchodzić w show-biznesowe klimaty.

Zaczęła od sesji dla magazynu Playboy a potem wzięła udział w programie Taniec z Gwiazdami. Założyła także na YouTube kanał kulinarny, na którym celebrytka przedstawia swoje ulubione, tradycyjne dania.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Justyna Żyła jest osobą która wzbudza dość duże emocje. Justyna była żoną polskiego skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Swoja medialną karierę rozpoczęła od czasu rozstania się pary, które celebrytka szeroko opisywała w na swoim koncie Instagram. Piotr Żyła był przez nią mocno atakowany w mediach społecznościowych.

Justyna Żyła jest uzależniona? Jej siostra nie ma wątpliwości

Dlatego publikując prywatne szczegóły z ich rozstania Justyna wykorzystała możliwość zaistnienia w polskim show-biznesie. Playboy zaproponował jej sesję zdjęciową na którą chętnie się zgodziła. Później zaproszono ją do programu Taniec z Gwiazdami i skorzystała z tej propozycji.

W ostatnim czasie wyszło na jaw na jakie uzależnienie cierpi Justyna Żyła. Jak się okazuje celebrytka ma wielką pasję do shoppingu , która zaczyna się przeradzać w uzależnienie. Dlatego nałóg pochłania dużą część jej dochodów. Celebrytka ma obsesję na punkcie drogich torebek ekskluzywnych marek. W jej kolekcji można znaleźć torebki takich marek jak Michael Kors, czy Guess .

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Siostra wysyła Żyłę na kurtkowo-torebkowy odwyk

Ponieważ ostatnio była żona skoczka pochwaliła się najnowszymi zakupami w sieci posypały się komentarze. Na zdjęciu widać pudło z nowymi torebkami z logo Michaela Korsa i Guess.

 Ile można mieć torebek? Nieskończoność! Wy, dziewczyny, ile macie? Ja jeszcze kolekcjonuję zimowe kurtki „

– napisała celebrytka na swoich social-mediach.

Przyznała także, że lubi kolekcjonować kurtki zimowe. Osobą która nie bagatelizuje uzależnienia Justyny jest jej siostra, która ma krytyczne zdanie na temat zamiłowania i chęci wydawania tak dużej ilości pieniędzy.

Dlatego właśnie postanowiła skomentować szaleństwa zakupowe siostry.

” Siostra widzi i na „kurtkowo-torebkowy”odwyk wyśle 

– napisała Żyła na Instagramie

A wy jak myślicie, czy siostra Justyny ma się czym martwić?

Źródło : pikio.pl

Justyna Żyła na Instagram przyznała się, że jest uzależniona od zakupów, wcześniej zauważyła to jej siostra, czy w ten sposób radzi sobie po rozwodzie?
Justyna Żyła na Instagram przyznała się, że jest uzależniona od zakupów, wcześniej zauważyła to również jej siostra, czy w ten sposób radzi sobie po rozwodzie?

Polecamy także:

Od jutra nowe zasady! Kierowcy mogą dostać ogromne kary. Wystarczy że zapomną o jednej rzeczy

Kolejny skandal w Biedronce! Klienci zostali oszukani

Ferency ostro krytykuje rząd! Ostre słowa pod adresem PiS

Minister Wójcik zmiażdżył Olejnik w jej własnym programie! To poszło na żywo

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →