Wielka Brytania przerażona! Koszmar w rodzinie królewskiej

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rodzina Królewska w Wielkiej Brytanii przeżywa właśnie ciężkie chwile. Następca tonu książę William oraz jego żona księżna Kate przeżywają poważny kryzys małżeński. Czy skończy się to rozwodem i skandalem z tym związanym?

Od jakiegoś czasu dostajemy coraz to świeższe informację o kryzysie małżeńskim z jakim zmagają się Kate i William. Wzbudza to coraz więcej sensacji, bo na włosku wisi poważny skandal. Rodzina królewska nie jest przyzwyczajona do tego, że następca tronu się rozwodzi i gdyby do tego miało dojść wywołałoby to niemałe poruszenie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Szok! Gessler już traci cierpliwość! Postawiła córce ultimatum?

Wielka Brytania wstrzymuje oddech. Temat jest na tyle gorący, że prasa doszukuje się coraz to nowszych sensacji. Teraz media wyciągnęły na światło dzienne sprawę sprzed lat kiedy książę William podejrzewany był o romans. Kochanką księcia miała być podobno Rose Hanbury, dobra przyjaciółka księżnej Kate.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wielka Brytania w szoku! Kate i William się rozwodzą?

Rodzina Królewska w Wielkiej Brytanii przeżywa właśnie ciężkie chwile. Następca tonu Książę William oraz jego żona Księżna Kate przeżywają kryzys małżeński
Rodzina Królewska w Wielkiej Brytanii przeżywa właśnie ciężkie chwile. Następca tonu Książę William oraz jego żona Księżna Kate przeżywają kryzys małżeński

Jak niesie pogłoska, gdy Kate dowiedziała się o rzekomym romansie z Rose zażądała, by William czym prędzej usunął ją ze swojego otoczenia i wykluczył z brytyjskiej socjety. Książę uczynił to niezwłocznie, ale chyba niewiele to zmieniło.

Jak donosi magazyn „Star” księżna Kate spakowała walizki i zabrała dzieci z pałacu. Podobno wróciła do swoich rodziców. Jak podają dalej dziennikarze, według Williama wypaliła się iskra między nimi i zaczyna się on źle czuć w małżeństwie.

Jednak, jak zdołali ustalić dociekliwi pracownicy serwisu „Hello”. Kate wcale nie wyjechała do rodziców, tylko do wiejskiej posiadłości. Jeden z mieszkańców pobliskiej wioski miał zobaczyć tam księcia Louisa z nianią.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Media dalej donoszą, że królowa nie jest zadowolona z medialnego szumu i samego kryzysu małżeńskiego wnuka. Chce zaradzić temu problemowi, bo jest gorącą zwolenniczką tego związku, podobno nie ma zamiaru pozwolić na rozwód pary.

ZOBACZ TEŻ: To co powiedział Wojewódzki o Polakach przejdzie do historii

Dalej drąży sprawę „Express” i wyciąga sensację sprzed lat. Wtedy to rzekomo, William miał się zakochać w o 8 lat starszej od siebie, siostrzenicy swej macochy, księżnej Kamili. Książę wpatrzony był podobno w Emmę Parker-Bowles, bo o niej mowa, jak w obrazek i było widać rosnące uczucie między nimi.

Eskalujący kryzys małżeński Kate i Williama wzbudza wiele emocji w UK i na świecie, a kolejne dywagacje prasy na pewno nie pomagają rozwiązać tego problemu. Wielka Brytania czeka ze wstrzymanym oddechem na rozwój wypadków.

źródło: Pomponik.pl

POLECAMY:

Niebezpieczny produkt w Lidl! Wyrzuć go natychmiast
Janda szydzi z Szydło! Szczyt chamstwa
Wiśniewski upokorzył wokalistkę na scenie! Kazał jej zlizywać…
Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno
Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →