Rusin i Górniak mają konflikt? Gwiazda TVN komentuje

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Edyta Górniak i Kinga Rusin mają ze sobą konflikt? Chodzi przede wszystkim o sytuację, która miała miejsce w TVN, kiedy to Kinga Rusin zadała Edi (Edyta Górniak) pytanie dotyczące jej ślubu. Wówczas gwiazda polskiej sceny muzycznej zareagowała bardzo wymijającym pytaniem do prowadzących program. Nie kryła również przy tym delikatnego poirytowania. Od tamtego czasu w mediach mówi się wprost, że Edyta Górniak i Kinga Rusin mają ze sobą konflikt i raczej nie jest im po drodze ze sobą. Jaka jest prawda w tym temacie? Do tej kwestii odniosła się niedawno Kinga Rusin.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. „Walczy o życie” – smutne wieści o Królikowskim
  2. Michał Wiśniewski ciężko chory. Lekarze stwierdzili najgorsze
  3. Matka Przybylskiej ujawniła to dopiero teraz. To się wydarzyło w chwili śmierci Ani

Czy Edyta Górniak i Kinga Rusin mają ze sobą konflikt? Chodzi przede wszystkim o sytuację, która miała miejsce w TVN, kiedy to Kinga Rusin zadał Edi (Edyta Górniak) pytanie dotyczące jej ślubu. Wówczas Kinga Rusin niespodziewanie zadała pytanie o sformalizowanie jej związku z Piotrem Schrammem. Dziennikarka nie wiedziała niestety wówczas, że piosenkarka była świeżo po rozstaniu z ukochanym.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Gwiazda TVN jest nie do poznania! Metamorfoza zwala z nóg

„Już skończyliśmy temat mojego premierowego utworu? Dosyć szybko. Trochę zaskoczona jestem. Pozostanę przy temacie muzycznym, jeśli mogę.”

– mówiła w programie Edyta Górniak.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Edyta Górniak i Kinga Rusin mają ze sobą konflikt?

Dziś do całego zajścia odniosła się Rusin, która przyznała, że od 2014 roku obie panie często miały ze sobą kontakt. Czy informacja o konflikcie okazała się być po prostu zwykłą plotką?

„Bardzo lubię Edytę i zawsze ją lubiłam. Nie wiem, dlaczego ten temat powrócił teraz. Edyta często komentowała w moich mediach społecznościowych różne akcje, w które się angażowałam. Wymiany kurtuazyjne były między nami”

– powiedziała w „Fakcie”.

Czytaj też: Przyjaciółka Królikowskiego ujawniła bolesną prawdę. Nikt nie wiedział

Rusin wypowiedziała się również na temat sytuacji z 2014 roku.

„W momencie, kiedy Edyta Górniak usiadła w kwietniu w „Dzień Dobry TVN”, to było dosłownie parę dni po tym, kiedy sama sprostowała informację, że rozstała się z partnerem. Stąd moje pytanie o ślub, bo nikt nie wiedział, że Edyta się rozstała. Sama poinformowała media o tym dopiero w maju. Moje pytanie nie miało nic wspólnego ze złośliwością. Czasami takie pytania w imieniu widza muszę zadać”

– podsumowała gwiazda.

Edyta Górniak i Kinga Rusin mają ze sobą konflikt? Chodzi przede wszystkim o sytuację,  która miała miejsce w TVN, kiedy to Kinga Rusin...
Edyta Górniak i Rusin/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Andrzej Duda wprowadzi związki partnerskie? Jest komentarz

Doda i Emil Stępień uciekli z Telekamer. Znamy powód!

Afera! Rozenek oszukała wszystkich. Zdjęcie ujawniło prawdę.

Wieniawa szokuje na Telekamerach. Tak gratulowała Baronowi

Szokujące wyznanie gwiazdy TVN! Zarabia ciałem – szczerze jak nigdy

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →