Tyszka ujawnił prawdę o Klaudii El Dursi. To się jej nie spodoba

Jak uczestniczka Top Model w krótkim czasie zdobyła tak duży projekt jak „Hotel Paradise”, Marcin Tyszka zna sekret i wie dlaczego Klaudia El Dursi robi karierę.

Zobacz również: Kiedy otwarte hotele i galerie? Znamy termin!

Choć Klaudia El Dursi nie wygrała edycji Top Model, w której wzięła udział, to robi jedną z największych i przy tym najszybszych karier w show-biznesie. Niedawno zakończyła się produkcja pierwszego programu, którego modelka była prowadzącą.

Hotel Paradise, bo o nim jest mowa, zdobył sobie szerokie grono fanów i stacja TVN7 uznała go za duży sukces. Sama El Dursi zebrała natomiast bardzo dużo pochwał za swój wkład w ten program.

Tyszka twierdzi, że zna sekret, dlaczego Klaudia El Dursi robi szybką karierę

Na temat tak szybkiego rozwoju kariery Klaudii El Dursi postanowił wypowiedzieć się jeden z jurorów programu Top Model, Marcin Tyszka. Fotograf od początku wspierał modelkę i wierzył w rozwój jej kariery. Chociaż ma pewne uwagi do tego jak prowadzi swój pierwszy program.

Czytaj też: Krytyczna granica! Nowe zgony i zakażenia w Polsce

„Jeżeli wszyscy cię lubią, to znaczy, że nikt cię nie lubi. Szczególnie w mediach. Myślę, że Klaudia musi się jeszcze rozkręcić. Oglądamy teraz pierwsze odcinki, więc to też jest taka jej pierwsza próba z kamerą w roli prowadzącej. Z tego co wiem, tam będzie coraz lepiej”

– ocenił pierwsze występy El Dursi w roli prowadzącej.

„Ja to wiedziałem już w trakcie programu, że ona nie zginie. Zaskoczyło nas wszystkich to, jak szybko jej się udało zdobyć bardzo fajną propozycję i bardzo fajny projekt”

– dodał następnie znany fotograf.

Jak uczestniczka Top Model w krótkim czasie zdobyła duży projekt jak "Hotel Paradise", Marcin Tyszka zna sekret wie i dlaczego Klaudia El Dursi robi karierę
Jak uczestniczka Top Model w krótkim czasie zdobyła duży projekt jak „Hotel Paradise”, Marcin Tyszka zna sekret wie i dlaczego Klaudia El Dursi robi karierę. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Skandal, Karolak ma poważne problemy! To jego koniec?

„Zapomniała, że nie jest w TVP”. Pokaz chamstwa w wykonaniu minister (wideo)

Płonie skarb narodowy! To prawdziwa tragedia

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →