Kożuchowska w szoku. To co zobaczyła było przerażające

Małgorzata Kożuchowska to gwiazda TVP i przede wszystkim seriali „Rodzinka PL” oraz dawniej „M jak Miłość”. Niedawno aktorka w rozmowie z PAP Life i na portalu Instagram podzieliła się swoją bardzo przykrą refleksją na temat tego, co spotkała podczas odpoczynku nad Wisłą.

Czytaj też: Nie żyje światowej sławy aktor. To wielki wstrząs

W dzisiejszej sytuacji z pewnością wypad na kilka godzin nad rzekę lub jezioro może nam bardzo dobrze zrobić. Taki ruch jest bardzo wskazany szczególnie dla osób, które ostatnie dni spędziły głównie w izolacji w swoich domach. Z takiego założenia wyszła między innymi Małgorzata Kożuchowska, lecz niestety jej odpoczynek przyćmił przerażający widok.

W ostatnim czasie wyjścia do lasów, parków, a nawet i osiedlowych placów było zakazane. Wszystkiego winna w tej sytuacji była i częściowo wciąż jest epidemia koronawirusa w Polsce. Aktualnie wspominane obostrzenia zostały złagodzone.

Małgorzata Kożuchowska, gwiazda TVP i Rodzinka PL w szoku po spacerze nad Wisłą

W tej sytuacji wielu Polaków zamierza korzystać z okazji i choć na chwilę naładować swoje akumulatory. Niestety w chwili relaksu może im przeszkodzić widok stworzony przez drugiego człowieka. Przekonała się o tym na własnej skórze Małgorzata Kożuchowska, która napotkała sterty śmieci nad Wisłą.

Jestem załamana i wściekła. Jak można pozostawić po sobie coś takiego!” – opisała zdjęcia opublikowane na InstaStory. „Pozbieraliśmy ile się dało, ale tu trzeba zorganizowanej akcji sprzątania, a nie trójki ludzi! W efekcie ostatecznie większość tych śmieci trafi do rzeki. A tyle się o tym mówi, jak widać wciąż za mało

dodała.

Zobacz również: Lawinowo rośnie liczba zakażeń. Te liczby mówią same za siebie

Dbałość o otaczający nas świat jest bardzo ważna. Małgorzata Kożuchowska od dawna zwraca uwagę na zaśmiecanie i nieekologiczne zachowania wielu Polaków. Czy tym razem jej ponowny apel pomoże? Miejmy nadzieję, że choć trochę tak.

Małgorzata Kożuchowska to gwiazda TVP i przede wszystkim seriali "Rodzinka PL" oraz dawniej "M jak Miłość". Jej wypad nad Wisłę zakończył się sporym szokiem
Małgorzata Kożuchowska to gwiazda TVP i przede wszystkim seriali „Rodzinka PL” oraz dawniej „M jak Miłość”. Jej wypad nad Wisłę zakończył się sporym szokiem/ screen YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Hołownia atakuje rząd i Jarosława Kaczyńskiego. Takich słów z jego ust nie spodziewał się nikt

Putin znowu atakuje Polskę! Chce nas ukarać

Rząd poda się do dymisji? Jest komentarz rzecznika

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →