Tragedia Królikowskiej. Najpierw śmierć męża, a teraz jej córka…

Małgorzata Ostrowska Królikowska jest załamana, najpierw śmierć męża, Paweł Królikowski zmarł w lutym bieżącego roku, a teraz martwi się, że jej córka naraża się zbyt bardzo, chodzi o koronawirus. Ile jeszcze nieszczęść ma spotkać i tak już przybitą Królikowską?

27 lutego 2020 roku zmarł wybitny aktor Paweł Królikowski, uwielbiany przez wszystkich „Kusy” przegrał długoletnią walkę z chorobą. Paweł pozostawił za sobą kochającą żonę, a także piątkę dzieci. Wszystkie obowiązki spadły na Małgosię, którą ta sytuacja mocno przytłoczyła.

Czytaj też: Koniec kariery Margaret w TVP! Szokujące kulisy sprawy

Teraz doszedł jej kolejny powód do zmartwień. Chodzi o 21 letnią córkę Julię, która jest studentką trzeciego roku medycyny na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Córka Królikowskich, tak jak większość jej koleżanek i kolegów z uczelni, aktywnie wspiera naszą służbę zdrowia w walce z koronawirusem.

Królikowska żyje w strachu, jej córka walczy z koronawirusem

„Julka już w zeszłym roku miała praktyki w pogotowiu ratunkowym i doskonale dawała sobie radę. Medycyna to jej powołanie, dlatego mimo zagrożenia, ruszyła na pomoc”

– zdradził anonimowy informator blisko związany z rodziną aktorów.

W takim duchu, empatii i miłości bliźniego starali się Julkę wychować rodzice, nic więc dziwnego, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest z niej bardzo dumna. Jednak zarazem strasznie się o nią martwi.

Z Pawłem zawsze pragnęli, żeby ich dzieci podążały za głosem serca i starali się być dla nich przykładem do naśladowania. Potwierdzają to słowa Antka, najstarszego syna, wypowiedziane na pogrzebie Królikowskiego.

„Dziękuję ci tato w imieniu Janka, Julki, Marceliny i Ksawerego, twoich małych Królików, za to, że nauczyłeś nas uśmiechać się do świata i do ludzi. Pokazałeś, jaki piękny potrafi być ten świat i że warto być jego dobrą częścią. Nie było dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Każdego dnia przypominałeś, żeby chciało nam się chcieć, i udowadniałeś, że chcieć to móc”

– przemawiał ze wzruszeniem w głosie Antek Królikowski podczas ceremonii pogrzebowej.

Zobacz również: Małgorzata Rozenek już urodziła? Radek się wygadał

Aktor nigdy nie krył dumy z wszystkich swoich dzieci, niestety nie może oglądać teraz poświęcenia jakie wykazuje Julka, z pewnością zamartwiałby się o nią bardzo, ale pękałby też z dumy.

Małgorzata Królikowska jest załamana, najpierw śmierć męża, Paweł Królikowski zmarł w lutym a teraz martwi się że jej córka naraża się, chodzi o koronawirus
Małgorzata Królikowska jest załamana, najpierw śmierć męża, Paweł Królikowski zmarł w lutym a teraz martwi się że jej córka naraża się, chodzi o koronawirus. Screen/ Instagram

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Wałęsa bankrutem? Koronawirus wykończył go finansowo

Tak Grabowski skomentował swój rozwód. Nie do wiary

Nie żyje legenda muzyki. Wszyscy znali jego utwory

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →