Tragedia Królikowskiej. Najpierw śmierć męża, a teraz jej córka…

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małgorzata Ostrowska Królikowska jest załamana, najpierw śmierć męża, Paweł Królikowski zmarł w lutym bieżącego roku, a teraz martwi się, że jej córka naraża się zbyt bardzo, chodzi o koronawirus. Ile jeszcze nieszczęść ma spotkać i tak już przybitą Królikowską?

27 lutego 2020 roku zmarł wybitny aktor Paweł Królikowski, uwielbiany przez wszystkich „Kusy” przegrał długoletnią walkę z chorobą. Paweł pozostawił za sobą kochającą żonę, a także piątkę dzieci. Wszystkie obowiązki spadły na Małgosię, którą ta sytuacja mocno przytłoczyła.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Koniec kariery Margaret w TVP! Szokujące kulisy sprawy

Teraz doszedł jej kolejny powód do zmartwień. Chodzi o 21 letnią córkę Julię, która jest studentką trzeciego roku medycyny na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Córka Królikowskich, tak jak większość jej koleżanek i kolegów z uczelni, aktywnie wspiera naszą służbę zdrowia w walce z koronawirusem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Królikowska żyje w strachu, jej córka walczy z koronawirusem

„Julka już w zeszłym roku miała praktyki w pogotowiu ratunkowym i doskonale dawała sobie radę. Medycyna to jej powołanie, dlatego mimo zagrożenia, ruszyła na pomoc”

– zdradził anonimowy informator blisko związany z rodziną aktorów.

W takim duchu, empatii i miłości bliźniego starali się Julkę wychować rodzice, nic więc dziwnego, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest z niej bardzo dumna. Jednak zarazem strasznie się o nią martwi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Z Pawłem zawsze pragnęli, żeby ich dzieci podążały za głosem serca i starali się być dla nich przykładem do naśladowania. Potwierdzają to słowa Antka, najstarszego syna, wypowiedziane na pogrzebie Królikowskiego.

„Dziękuję ci tato w imieniu Janka, Julki, Marceliny i Ksawerego, twoich małych Królików, za to, że nauczyłeś nas uśmiechać się do świata i do ludzi. Pokazałeś, jaki piękny potrafi być ten świat i że warto być jego dobrą częścią. Nie było dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Każdego dnia przypominałeś, żeby chciało nam się chcieć, i udowadniałeś, że chcieć to móc”

– przemawiał ze wzruszeniem w głosie Antek Królikowski podczas ceremonii pogrzebowej.

Zobacz również: Małgorzata Rozenek już urodziła? Radek się wygadał

Aktor nigdy nie krył dumy z wszystkich swoich dzieci, niestety nie może oglądać teraz poświęcenia jakie wykazuje Julka, z pewnością zamartwiałby się o nią bardzo, ale pękałby też z dumy.

Małgorzata Królikowska jest załamana, najpierw śmierć męża, Paweł Królikowski zmarł w lutym a teraz martwi się że jej córka naraża się, chodzi o koronawirus
Małgorzata Królikowska jest załamana, najpierw śmierć męża, Paweł Królikowski zmarł w lutym a teraz martwi się że jej córka naraża się, chodzi o koronawirus. Screen/ Instagram

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Wałęsa bankrutem? Koronawirus wykończył go finansowo

Tak Grabowski skomentował swój rozwód. Nie do wiary

Nie żyje legenda muzyki. Wszyscy znali jego utwory

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →