Joanna Krupa przeszła metamorfozę. Wygląda bosko (foto)

Udostępnij:

Joanna Krupa i jej metamorfoza robią furorę na portalu instagram. Gwiazda TVN i jurorka programu TOP model nie może przestać zaskakiwać swoich fanów. Gwiazda naprawdę promieniuje w ostatnim czasie. Nie brakuje opinii, iż jest to zasługa jej aktualnego stanu. Joasia ponad miesiąc temu ogłosiła, że jest w ciąży.

Joanna Krupa i jej metamorfoza robią furorę.

ZOBACZ TAKŻE: Fani w szoku! Tak naprawdę wygląda mieszkanie Paździocha. Jest nagranie

Joanna Krupa to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN i programu Top model. Asia jako pierwsza zrobiła olbrzymią karierę za oceanem jako modelka. Spora ilość obowiązków powodowała, iż Joanna nie miała za bardzo czasu na ustatkowanie swojego życia prywatnego, lecz w ostatniej chwili podjęła ważną decyzję. Asia Krupa wyszła za mąż za Douglasa Nunesa w poprzednim roku. Modelka wcześniej już była zamężna, lecz jej związek nie przetrwał kryzysu. Bez wątpienia duży wpływ miał na to styl życia Asi, która w tamtym momencie przeżywała szczyty swojej popularności.

Zmiana to nie przypadek! Jaki jest sekret modelki?

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kuchenne Rewolucje TVN: Gessler wściekła! Ujawniono największą tajemnicę programu

Aktualnie Asia Krupa wręcz promieniuje na każdym zdjęciu opublikowany na portalu instagram. Zdaniem internautów ciąża bardzo służy modelce, która jest bardzo dumna z tego, że wkrótce będzie mamą. Za sprawą ciąży Joanna dba o siebie jeszcze bardziej niż zwykle. Stan gwiazdy nie miał żadnego wpływu na jej dotychczasowy tryb życia. Aktualnie internauci zachwalają Asię, która wręcz młodnieje w oczach.

Joanna Krupa i jej metamorfoza robią furorę na portalu instagram. Gwiazda TVN i prowadząca TOP model wygląda coraz młodziej!
Joanna Krupa i jej metamorfoza robią furorę na portalu instagram. Gwiazda TVN i prowadząca TOP model wygląda coraz młodziej!

Joanna Krupa w TVN

Dziś modelka jest główną prowadzącą programu TVN — Top Model, gdzie wyszukuje przyszłych kandydatów na gwiazdy polskiego modelingu. Na dodatek gwiazda jest bardzo aktywna na portalu instagram, gdzie codzienne publikuję informację ze swojego życia prywatnego.

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Przerażająca wizja Jackowskiego dla Polski! To koniec
Wojewódzki upokorzony przez Kukiza. Widzieli to wszyscy
Masz telefon Huawei? Stracisz dostęp do wszystkiego
Polska wstrzymała oddech. Afera Amber Gold. Sąd odczytał wyrok!
Doda zrozpaczona! Ujawniła wstrząsające dowody
loading...

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →