Joanna Krupa wywołała skandal na Insta. Fani oburzeni

Joanna Krupa wywołała skandal na portalu Instagram, a powodem jest proponowana przez nią aktywność na kwarantannie w domu. Jak powszechnie wiadomo – Joanna Krupa niedawno urodziła.

Czytaj też: Koniec z robieniem zapasów. Wprowadzono limity w sklepach

Modelka po porodzie wciąż dochodzi do pełni sił. Bez wątpienia w osiągnięciu zamierzonego celu pomagają jej wykonywane ćwiczenia, do których celebrytka namawia również inne fanki.

Niestety najnowsza propozycja gwiazdy została odebrana w bardzo negatywny sposób przez fanów. Ich zdaniem proponowane ćwiczenia przez gwiazdę TVN są niebezpieczne dla kobiet, które niedawno rodziły. Co na ten temat uważają eksperci?

Joanna Krupa zasłynęła jako jedna z nielicznych Polek, która podbiła świat modelingowy w Stanach Zjednoczonych. Przez wiele lat Asia była skupiona przede wszystkim na rozwoju swojej kariery. W tej sytuacji można powiedzieć, że dosłownie w ostatniej chwili zdecydowała się na macierzyństwo.

Zobacz również: Był oficer wywiadu USA ostrzegał już w lutym. Teraz błagają go o pomoc

Joanna Krupa wywołała skandal na portalu Instagram

Ciążę modelki śledziło spore grono fanów. Wszystko przebiegło na całe szczęście zgodnie z planem. Joanna Krupa urodziła bez żadnych komplikacji, dlatego teraz stara się jak najszybciej wrócić do formy sprzed porodu.

W tym celu celebrytka wykonuje liczne ćwiczenia. Jedno z nich odbyło się przy użyciu trampoliny. Niestety nagranie z tego momentu krytycznie ocenili internauci, którzy uznali, że jest to niebezpieczne dla kobiety, która niedawna rodziła. Co na ten temat uważają specjaliści?

Trening na trampolinie może przede wszystkim doprowadzić do nieprzyjemnych dolegliwości, takich jak nietrzymanie moczu czy obniżenie narządu rodnego. Duża intensywność oraz gwałtowna zmiana częstotliwości skoków może doprowadzić do deregulacji pracy mięśni dna miednicy. W wyniku regularnych i długotrwałych treningów kobiety tracą kontrolę nad tymi mięśniami

– komentuje Monika Grzegorzewicz pytana przez portal „Plotek”. 

Zobacz też: Nie zamknęli szkół, ulice tętnią życiem. Będą drugie Włochy?

Wygląda zatem na to, że warto sprawdzić wcześniej, czy proponowane ćwiczenia przez internetowych celebrytów są bezpieczne.

Joanna Krupa wywołała skandal na portalu Instagram, a powodem jest proponowana przez nią aktywność na kwarantannie w domu. Krupa niedawno urodziła i wraca..
Joanna Krupa wywołała skandal na portalu Instagram, a powodem jest proponowana przez nią aktywność na kwarantannie w domu. Krupa niedawno urodziła i wraca../ screen Instagram

Źródło: Plotek

To może Cię również zainteresować:

„Jestem w szpitalu, mam koronawirusa”. Fala idiotycznych żartów zalewa sieć

Legenda polskiej muzyki nie żyje. Jest decyzja ws pogrzebu

Nowe zaostrzenia w Polsce już obowiązują. Pełna treść

To może Cię również zainteresować:

„Śpimy na potężnej bombie”. Niepokojące dane z Polski

Świat w żałobie. Jego muzykę zna każdy, zabił go koronawirus

Ludzie wpadli w panikę! Lekarka z Hiszpanii ujawniła prawdę

, , , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →