Krupińska ma dosyć pracy w TVN. Tak źle jeszcze nie było

Paulina Krupińska i Damian Michałowski to nowa para prowadzących „Dzień dobry TVN„, którzy niestety w dobie zamieszczania wokół epidemii zaliczyli już kilka wpadek.

Czytaj też: Rekordowa liczba zgonów w Polsce. Koronawirus – nowe dane

Sytuacja jest bardzo napięta od ponad miesiąca. W Polsce na ten moment potwierdzono już ponad 5000 przypadków zachorowań na koronawirusa oraz również ponad 150 zgonów. W tej sytuacji również praca stacji telewizyjnych jest bardzo poważnie ograniczona i napięta. Niestety o tym fakcie na własnej skórze przekonała się nowa para prowadzących DDTVN.

Paulina Krupińska i Damian Michałowski z „Dzień dobry TVN” nie dają rady

Od początku marca w Polsce walczymy z pandemią wirusa COVID-19. Sytuacja jest bardzo poważna. Od początku pojawienia się wirusa do dziś potwierdzono ponad 5000 przypadków zakażeń. Niestety wirus,  który atakuje drogi oddechowe jest morderczy,  a w szczególności dla osób starszych i cierpiących na choroby współistniejące.

Wiele branży odczuwa wpływ epidemii na ich działania w pracy. Dotyczy to również licznych telewizji, które były zmuszone do podjęcia bardzo radykalnych kroków.

O ciężkich warunkach pracy w dzisiejszych czasach przekonała się nowa prezenterka Dzień dobry TVN – Paulina Krupińska.

Zobacz także: Tomasz Kammel jest gejem? Zdecydował się wyznać prawdę

Technika czasem nas zawodzi, rozmowy telefoniczne się rwą, a my musimy szybko zapełniać te luki. W takich warunkach nawet doświadczonym prezenterom trudno prowadzić program

żali się Krupińska.

Pozostaje mieć nadzieję,  że w najbliższym czasie sytuacja ulegnie stabilizacji i po mału będziemy mogli wracać do dawnego trybu życia oraz pracy.

Paulina Krupińska i Damian Michałowski to nowa para prowadzących "Dzień dobry TVN", którzy zaliczyli już kilka wpadek na wizji.
Paulina Krupińska i Damian Michałowski to nowa para prowadzących „Dzień dobry TVN”, którzy zaliczyli już kilka wpadek na wizji./ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Trump grozi Indiom: „Albo pomożecie, albo…”

Rozenek w żałobie, śmierć przyszła nagle

Fatalne wieści: Ministerstwo Zdrowia podało nowy bilans

To może Cię również zainteresować:

Miasto na skraju szaleństwa! Najpierw wirus, teraz to…

Viki Gabor podjęła szokującą decyzję! Mało kto by się odważył

Gwiazdy TVN wyrzucone na bruk! Mamy komentarz

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →