Cugowski jest przerażony. Wyznał prawdę o synu

Krzysztof Cugowski martwi się o syna, ze względu na koronawirus jego syn, „Junior” został w Polsce, jednak planuje wracać do Wielkiej Brytanii.

Czytaj też: Emilewicz ujawniła co rząd ma zamiar zrobić ze Śląskiem

Syna Krzysztofa Cugowskiego, Krzysztof „Junior” Cugowski, na czas kwarantanny i walki z koronawirusem wrócił do kraju. Na co dzień chłopak studiuje w Wielkiej Brytanii.

Dlatego już myśli o powrocie do Anglii żeby dokończyć naukę. To niezmiernie martwi wokalistę Budki Suflera. Najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego studiuje aktorstwo teatralne na Uniwersytecie Winchester w Wielkiej Brytanii.

„Syn wrócił do domu na początku marca, krótko przed tym, jak epidemia koronawirusa zaczęła zbierać to śmiertelne żniwo. Widząc, jak niebezpieczna jest sytuacja w Anglii, postanowił zostać w Polsce”

– wyjawił w jednym z wywiadów Krzysztof Cugowski.

Krzysztof Cugowski martwi się o syna, zagraża mu koronawirus

Artysta przyznał, że śledząc wydarzenia jakie miały miejsce w Wielkiej Brytanii, odetchnął z ulgą, że Junior zdążył wrócić do kraju przed zamknięciem granic.

„Nawet nie chcę myśleć, co bym przeżywał, gdyby junior został w Winchester. Jeśli zachorowałby, to nie miałbym z nim kontaktu, tak jak Kasia Kowalska ze swoją córką”

– stwierdził przejęty Cugowski.

Zobacz również: Fatalne dane ze Śląska! Bilans zgonów i zachorowań

Małżeństwo Cugowskich cieszy się z obecności syna w domu. Wiedzą jednak, że Krzysiek niedługo będzie chciał wrócić do Wielkiej Brytanii, żeby dokończyć studia. Dlatego jest pewna rzecz, która ich martwi.

„Syn miał w tym roku obronić pracę licencjacką. Uczelnia zamknięta, zajęcia wstrzymane do odwołania i w końcu nie wiadomo, kiedy zda egzaminy”

– podkreślił wokalista.

Krzysztof Cugowski martwi się o syna, ze względu na koronawirus jego syn, "Junior" został w Polsce, jednak planuje wracać do Wielkiej Brytanii
Krzysztof Cugowski martwi się o syna, ze względu na koronawirus jego syn, „Junior” został w Polsce, jednak planuje wracać do Wielkiej Brytanii. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Nowy zakaz od 20 maja. Obejmie 8 mln Polaków

Nosowska wyśmiała Dudę. To nagranie robi furorę w sieci

Nie żyje wybitny polski fotograf i filmowiec. Odszedł nagle i niespodziewanie

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →