Szok! Ibisz właśnie wziął ślub? Nagranie jest hitem w sieci

Na portalu Instagram Krzysztof Ibisz opublikował niesamowitą wiadomość, wziął trzeci ślub, a jego wybranką jest Kajra, żona Sławomira. O co chodzi?

Krzysztof Ibisz to jeden z najlepiej rozpoznawalnych prezenterów, dziennikarzy i konferansjerów w Polsce. Od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet, umiejętnie też potrafi zwrócić na siebie uwagę żądnych sensacji mediów i fanów. Nie inaczej też było tym razem.

Czytaj też: Ostateczna decyzja. Bezwzględny zakaz w konkretnych regionach

W serwisie Instagram Ibisz opublikował ostatnio krótki filmik, na którym pokazał się z panną młodą. Dziennikarz zarzekał się kiedyś, że trzeci raz ślubu nie weźmie, jednak jak sam napisał okoliczności i miłość kobiety mogą zmienić wszystko. Czyżby Pan Krzysztof wziął trzeci ślub? Od razu wśród fanów prezentera wybuchła wrzawa, zaczęły spływać do niego nawet gratulacje i życzenia szczęścia na nowej drodze.

Czy Kajra i Krzysztof Ibisz wzięli ślub?

„Mówiłem, że nie zrobię tego nigdy po raz trzeci – a jednak! Jednak wszystko zależy od kobiety – jak jest miłość, to jest szczęście i jest chęć na stabilizację” – napisał na Instagramie Ibisz.

Zobacz również: Tusk chciał wyśmiać PiS. Internauci pokazali mu miejsce w szeregu

Okazuje się, że wybranką Ibisza jest Kajra żona Sławomira i jest to tylko akcja promocyjna nowego wideoklipu zespołu, której promocja odbywa się w mediach społecznościowych, między innymi w serwisie Instagram. Pod publikacją znalazło się wiele gratulacji dla nowożeńców. Wśród nich była także wypowiedź byłej żony Krzysztofa Anny Ibisz-Nowak.

„U Ciebie powinna funkcjonować nowa wersja znanego powiedzenia made by Ibisz: wyszedłem się żenić – zaraz wracam. A szkoda, że nie pozwoliłeś swojej rodzinie ryżem rzucać – gotowanym. Taka nowa moda ślubna! Iza Janachowska mi zdradziła. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia” – zaznaczyła była żona Ibisza.

Ten post ma być formą promocji najnowszego singla i wideoklipu Sławomira pod tytułem Weselny Pyton. Fani już się nie mogą doczekać, a Wy?

Źródło: Interia

Polecamy także:

Andrzej Duda punktuje Biedronia w TVP! To trzeba zobaczyć

Strasburger przerwał milczenie i wyznał coś intymnego. Mało kto by się odważył

Skandaliczne i rasistowskie słowa znanej dziennikarki! Nie do wiary

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →