Kabaret u Kuby Wojewódzkiego. Tego jeszcze nie było!

Kuba Wojewódzki i Igor Kwiatkowski podbili serca widzów TVN w ostatnią środę. Kwiatkowski to założyciel kabaretu Paranienormalni, który zdobył serca milionów Polaków,  którzy uwielbiają kabaret. Gwiazdor przyznał,  że za rolę kultowej „Mariolki” wraz z rodziną kupił mieszkanie,  w którym żyją do dziś. W całym odcinku show nie brakowało żartów. O czym rozmawiał Król TVN z popularnym komikiem?

Kuba Wojewódzki i Igor Kwiatkowski

CZYTAJ TEŻ: Będziecie w szoku. To tu wychowywała się Kurdej Szatan

Kuba Wojewódzki i jego program oglądają tysiące Polaków. Jedną z podstawowych jego cech jest charakterystyczne jego prowadzenie przez popularnego dziennikarza. Oglądalność z pewnością zapewniają również goście,  którzy zazwyczaj są wybierani z górnej półki polskiego show biznesu. Mało który znany celebryta nie znalazł się na legendarnej kanapie u Kuby.

Kuba Wojewódzki (Król TVN) i Igor Kwiatkowski podbili serca widzów TVN. Kwiatkowski to założyciel kabaretu Paranienormalni. O czym rozmawiali?
Kuba Wojewódzki (Król TVN) i Igor Kwiatkowski podbili serca widzów TVN. Kwiatkowski to założyciel kabaretu Paranienormalni. O czym rozmawiali?

W tym tygodniu gościem Kuby Wojewódzkiego był Igor Kwiatkowski – popularny komik i założyciel kabaretu Paranienormalni. W programie nie brakowało żartów, z których słynie zarówno prowadzący jak i jego gość. Najbardziej ciekawy wydał się dialog dziennikarza z Kwiatkowskim,  który okazuje się,  że nie pamięta dat urodzin swoich dzieci w przeciwieństwie do daty urodzin żony.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To on „stworzył” z Gessler gwiazdę. Kim jest?


To prawda, że nie pamiętasz dat narodzin swoich dzieci? – wypalił Wojewódzki.  

,,Ja je bardzo kocham, ale nie żyję na osi czasu – usłyszeli widzowie.

,,O urodzinach żony pamiętam, bo kiedyś zapomniałem – dodał. 

,,A pamiętasz chociaż, ile masz dzieci? – ironizował dziennikarz. 

,,Córka ma 11 lat, a syn 14 lat. Nie wstydzą się mnie, ale jak opowiadam żarty w domu, do słyszę „Tata weź”. Mieszkanie mamy za Mariolkę, to się ludziom podoba przecież – przyznał. 


W rozmowie okazało się również,  że Kwiatkowski bardzo lubi odgrywać rolę kobiece.

– Lubie naśladować kobiety. Tam się u nich w głowie tyle dzieje. Mam w sobie tę Mariolkę cały czas. (…) My mężczyźni jesteśmy tępi w tej materii, że jest jedna rozmowa. U kobiet jest jeszcze walka w podziemiu. Jak kobieta nie pochwali butów drugiej, to znaczy, że są zaj**iste. Kobiety są super – zachwycał się Kwiatkowski. 

POLECAMY:

Aleksandra Szwed na ostro! Chwyciła go w ręce i zawstydziła facetów
Wojewódzki na żywo zadzwonił do ojca. Kazał mu spier…
Doda nie wytrzymała! Ujawniła prawdę o Nergalu
Bednarek i Baron skoczyli sobie do gardeł! Ostre słowa w programie na żywo!
Lewandowscy na Insta, nie uwierzysz kto zrobił to zdjęcie!

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →