Wojewódzki zdradza sekrety Przybylskiej. Bieniuk się wścieknie

Udostępnij:

Anna Przybylska i Kuba Wojewódzki (gwiazda TVN) niegdyś coś łączyło? Co na to Jarosław Bieniuk i ich córka Oliwia Bieniuk? Od śmierci popularnej aktorki minęło już ponad 5 lat. Fani do dziś nie mogą uwierzyć w odejście artystki. Okazuje się, że Anna była bardzo bliską osobą dla Kuby Wojewódzkiego. Oboje bowiem mieli spędzać ze sobą sporo czasu. Dziś Wojewódzki zdradza szczegóły tamtych chwil.

Kuba Wojewódzki to jeden z najbardziej popularnych osobowości stacji TVN. Dlatego właśnie znany dziennikarz postanowił wydać własną biografię. W owej publikacji Kuba odnosi się do swoich życiowych przygód. Nie brak w tych historiach znanych wszystkim osób. Wśród nich jest między innymi Anna Przybylska.

Kuba Wojewdzki o Annie Przybylskiej

CZYTAJ TAKŻE: Adam Zdrójkowski wrzucił zdjęcie z ukochaną i wywołał burzę. Co on jej robi?! (Zdjęcie)

Kuba w części książki poświęconej Annie odniósł się do jednej z sytuacji, w których aktorka brała udział. Chodziło o jedną z libacji w gronie aktorów i celebrytów. Fragment rozmowy dwojga zainspirował Kubę Wojewódzkiego do opisania pewnego przeżycia. Albowiem ów przeżycie dotyczyło pewnej intymnej sytuacji związanej z Anną Przybylską.

Kuba Wojewódzki zdradził sekret o Annie Przybylskiej. Gwiazdor ujawnia sekrety znanej aktorki. Dostało się Jarosławowi Biniukowi. Co na to Oliwia Bieniuk?
Kuba Wojewódzki zdradził sekret o Annie Przybylskiej. Gwiazdor ujawnia sekrety znanej aktorki. Dostało się Jarosławowi Bieniukowi. Co na to Oliwia Bieniuk?

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim

Anna Przybylska była dla Kuby ważna? Co na to Oliwia Bieniuk?

Kuba Wojewódzki podkreślał w swojej książce, że Anna Przybylska była dla niego bardzo ważna. Na wcześniej wspomnianej libacji stwierdziła wprost, że gdyby oboje byli facetami, to bez wątpienia byliby najlepszymi kumplami. Jednak na koniec aktorka dodała, że niestety z ich dwójki tylko ona jest mężczyzną.

Kuba Wojewódzki widział rano Annę Przybylską? Co na to Jarosław Bieniuk?

Kuba wspomniał również wypowiedź męża Anny Przybylskiej — Jarosława Bieniuka, ojca Oliwii Bieniuk. Były piłkarz miał bowiem podważyć piękno swojej żony. Najseksowniejsza Polka? Szkoda, że cię nie widzieli rano! – miał mawiać życiowy partner aktorki.

Do tego stwierdzenia odniósł się sam Wojewódzki. Nie ukrywał zdziwienia słowami Jarosława Biniuka. Dodał, że widział niegdyś Annę Przybylską rano i dla niego był to widok spektakularny.

loading...

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →