Barbara Kurdej-Szatan powiedziała to wprost. Wielkie poruszenie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej-Szatan, gwiazda między innymi M jak Miłość, czy W rytmie serca i jej mąż Rafał Szatan będą mieli drugie dziecko! O cudownej informacji dotyczącej popularnej aktorki postanowił poinformować 3 maja magazyn Party.

Czytaj też: Kolejne zgony i zakażenia. Dane mówią same za siebie. Co dalej?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jednak o tym, że aktorka jest w stanie błogosławionym mówiło się już dużo wcześniej. Przede wszystkim przez ten czas uwagę mogła zwracać zmieniającą się sylwetka aktorki i rodzaj zakładanych przez nią kreacji. Teraz jednak wszystko jest jasne i wszyscy wiemy czym taki stan rzeczy był spowodowany.

Ostatni rok nie był zbyt łatwy dla Barbary Kurdej-Szatan. W czerwcu całą Polskę obiegła zaskakująca informacja o zerwaniu z nią współpracy przez Telewizję Polską. Sama aktorka nie kryła wówczas zdziwienia, lecz po kilku tygodniach stopniowo zaczęła zdradzać kolejne szczegóły narastającego konfliktu między nią, a władzami państwowej telewizji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Teraz dużo mówi się o tym, że już niedługo aktorka może zniknąć z anteny TVP na dobre. Jej przyszłość w serialu „M jak Miłość” wciąż stoi pod olbrzymim znakiem zapytania.

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan będą mieli drugie dziecko!

W tych trudnych czasach aktorka mimo wszystko podjęła decyzję o macierzyństwie. O domniemanej ciąży Basi mówiło się już w zeszłym roku, lecz ostatecznie skończyło się wyłącznie na niepotwierdzonych informacjach. Teraz wszystko jest już jasne. Aktorka podała powód przyznania się do ciąży dopiero w 5 miesiącu.

Teraz mogę to zrobić, bo jestem spokojniejsza. W pierwszym trymestrze ciąży nie chciałam jeszcze o niej mówić

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– zwierzyła się aktorka. 

Basia podkreśliła również w rozmowie z Party, że chciałaby, aby przy porodzie był jej mąż.

Bardzo bym chciała, żeby Rafał był ze mną także podczas drugiego porodu. Obecnie tatusiowie nie mają wstępu na porodówki, nie mogą odwiedzać swoich partnerek i dzieci w szpitalu. Oboje mamy jednak nadzieję, że to się wkrótce zmieni

– wyznała Basia. 

Dodała także, że chcę rodzić naturalnymi siłami.

Zobacz również: Tomasz Kammel stracił pracę. Znamy powody jego zwolnienia z TVP

Bardzo chciałabym rodzić naturalnie i taki mamy plan. Poród to dla mnie trudne, ale i magiczne przeżycie. Jednak jestem przekonana, że natura tak wszystko urządziła, by było to dobre i dla dziecka, i dla mamy

– podsumowała. 

Barbara Kurdej-Szatan (M jak Miłość, W rytmie serca) i jej mąż Rafał Szatan będą mieli drugie dziecko! Cudowna wiadomości już pewna.
Barbara Kurdej-Szatan (M jak Miłość, W rytmie serca) i jej mąż Rafał Szatan będą mieli drugie dziecko! Cudowna wiadomości już pewna. Screen/ YouTube

Źródło: Party

Polecamy także:

„Wiele dowodów, że koronawirus pochodzi z laboratorium z Chin”. Sensacyjne wieści

Skandaliczne słowa o Kaczyńskim! Ostra przesada

Sensacja w sprawie wyborów! PKW zabrała głos

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →