Kurdej Szatan w bardzo skąpej kreacji na Insta! Co za widok

Udostępnij:

Barbara Kurdej Szatan pokazała się na Instagram w bardzo odważnej odsłonie, wielu jej fanów zwraca uwagę, że jest prawie nago. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość pokazała się w bardzo odważnej kreacji w mediach społecznościowych. Dla fanów to spora nowość, ponieważ jak do tej pory aktorka raczej unikała tego typu odważnych zdjęć. A wy co o tym sądzicie?

Kim jest Barbara Kurdej Szatan?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Jarosław Kret wyzna, że chciał popełnić samobójstwo!

Barbara Kurdej Szatan to gwiazda TVP i serialu M jak Miłość. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a w szczególności na portalu Instagram. To właśnie w tym miejscu Basie obserwuję ponad milion osób. Jest to bez wątpienia wynik, który może robić wrażenie, ponieważ w polskich warunkach mało którą gwiazda może się pochwalić liczbą miliona obserwujących. Z czego wynika sława Basi?

CZYTAJ TEŻ: Małgorzata Ohme zaatakowana w sieci! Zaliczyła okropną wpadkę!

Wysoka popularność

Barbara Kurdej Szatan nago na portalu instagram? Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość wstawiła bardzo odważne zdjęcie na swoim koncie. Fani pod wrażeniem.
Barbara Kurdej Szatan nago na portalu Instagram? Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość wstawiła bardzo odważne zdjęcie na swoim koncie. Fani pod wrażeniem.

Basia Kurdej Szatan w ostatnim czasie jest bardzo popularna szczególnie za sprawą filmów i seriali, w których występuje. Do tego grona warto dopisać także pracę w roli prowadzącej liczne telewizyjne programy rozrywkowe. Na dodatek już wkrótce Kurdej Szatan wystąpi w wielkim show telewizji Polsat – Taniec z gwiazdami. Razem z nią wystąpi również jej mąż – Rafał Szatan.

Kurdej Szatan prawie nago na portalu Instagram?

Barbara Kurdej Szatan jest aktualnie na fali popularności. W takich sytuacjach wiele gwiazd decyduje się na chwilę odwagi i bierze udział w bardzo odważnych sesjach zdjęciowych. Tak się stało i w przypadku Barbary Kurdej Szatan, która na swoim koncie na portalu Instagram opublikowała zdjęcie w bardzo skąpym kostiumie. Podoba wam się?

POLECAMY:

Mucha przegięła na święta! Fani nie zostawili na niej suchej nitki!
Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę?! Dał jasny sygnał!
Panowie lepiej usiądźcie! Maffashion świeci biustem z okazji świąt!
Pazura obrywa na Insta! Poszło o coś absurdalnego

loading...
, , ,

About Redakcja wLocie.pl

View all posts by Redakcja wLocie.pl →