Skandaliczny film widzieli wszyscy! Poważne oskarżenia wobec Kurdej-Szatan

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Poważne oskarżenia wobec Barbary Kurdej-Szatan wysunęła Aleksandra Domańska, po tym jak Basia wrzuciła nagranie obrazujące przemoc (kolejny challenge), wybuchnie konflikt?

Czytaj też: Koszmar w Ikei! Zdezynfekowali ręce i poczuli przeraźliwy ból

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gwiazdy starają się jak mogą, żeby podczas kwarantanny nadal, mieć stały kontakt ze swoimi fanami. Do tego celu wykorzystują najczęściej media społecznościowe. Ostatnio serwisem Instagram zawładnął kolejny challenge, do którego celebryci przystąpili nad wyraz ochoczo. O co chodzi?

#CUCChallenge to wyzwanie zapoczątkowane przez uczniów szkoły kaskaderskiej z Campusu Univers Cascades we Francji. Wyzwanie polega na nagraniu filmiku z krótkimi scenkami, w których jedna osoba atakuje drugą, a ta po odzyskaniu równowagi atakuje kolejną.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kurdej-Szatan opublikowała nagranie piętnujące przemoc domową

Pomysł ten niemal od razu zyskał wielu naśladowców na całym świecie, którzy także zamieścili w mediach społecznościowych swoje wersje. Do tej akcji postanowili dołączyć także polscy celebryci. W kręceniu filmiku udział wzięli między innymi Julia Wieniawa, Adam Zdrójkowski, Maciej Dowbor, czy Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem.

Jednak to nagranie spotkało się z szybką reakcją i komentarzem o brak odpowiedzialności i promowanie w sieci przemocy. Dlatego gwiazdy próbowały bronić swojego stanowiska.

Barbara Kurdej-Szatan i przemoc domowa

„To jest pomysł wzięty ze Stanów, zabawa tiktokowa, zabawa montażem niczym filmy akcji. I tyle. Natomiast niektóre osoby biorące udział bały się, że jednak jest to dość hardcorowe i zasugerowały, aby jednak dodać info, à propos walki z przemocą, więc dodaliśmy”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– stwierdziła Kurdej-Szatan.

>>>>> Film z Kurdej Szatan zobaczysz tutaj <<<<<

Takie tłumaczenia spotkały się z jeszcze większym oporem. Jedną z osób, które poczuły się urażone próbą dorobienia do tego challengu ideologii walki z przemocą domową, była aktorka Aleksandra Domańska.

„Zamiast się tłumaczyć, powinniście to usunąć i przeprosić. Po prostu”

– napisała Aleksandra w komentarzu pod nagraniem.

Zobacz również: TVP wyemitowała materiał o Trzaskowskim. Opozycja się wściekła

Dodatkowo Domańska zamieściłą ostrą wypowiedź na temat gwiazd , które wzięły udział w CUCChallenge, na swoim Instastory.

„Właśnie zobaczyłam nowy challenge. Nie wiem, jak się to wymawia. Wiecie, co, wow… Może niektórzy powinni sobie zrobić detoks od Instagrama. Serio, serio, polecam wam, co poniektórym, odłożyć telefony i zacząć myśleć w realu”

– stwierdziła dosadnie aktorka.

Poważne oskarżenia wobec Kurdej-Szatan wysunęła Domańska po tym jak Basia wrzuciła nagranie obrazujące przemoc (kolejny challenge), wybuchnie konflikt?
Poważne oskarżenia wobec Kurdej-Szatan wysunęła Domańska po tym jak Basia wrzuciła nagranie obrazujące przemoc (kolejny challenge), wybuchnie konflikt? Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Dostałeś takiego SMS-a? Natychmiast usuń bo stracisz pieniądze

Szokująca decyzja rządu! Nikt się tego nie spodziewał

Kolejne zachorowania i zgony. Najnowszy raport resortu zdrowia

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →