Lara Gessler pokazała za dużo! Jest naprawdę gorąco (foto)

Udostępnij:

Lara Gessler pokazała dekolt! Lara Gessler to przede wszystkim córka gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje. Młoda celebrytka z klanu Gesslerów wywołała na portalu instagram nie mniejszą burzę niż to robi jej mama – Magda Gessler. Zdjęcie influencerki bez wątpienia rozpaliło wyobraźnię sporej części obserwujących jej profil.

Lara Gessler pokazała głęboki dekolt!

CZYTAJ TEŻ: Ujawniono skład The Voice! Tego się nikt nie spodziewał

Lara Gessler to córka Magdy i Piotra Gesslerów – małżeństwa, które dwie dekady temu prowadziło najlepsze restaurację w stolicy kraju. Dziś na topie w branży jest tylko Magda Gessler, która w przeciwieństwie do swojego byłego męża poradziła sobie z finansowym kryzysem. Owocem związku pary rejestratorów jest Lara, która stawia pierwsze kroki w świecie show biznesu. Trzeba przyznać, że robi to w bardzo szybkim tempie opierając się przede wszystkim na rozwoju swojego konta na portalu instagram, które do dziś obserwuję ponad 100 tysięcy osób.

Bez wątpienia Lara musi przejść jeszcze długą drogę, aby dogonić w liczbach na portalu instagram swoją mamę, która aktualnie znajduję się na samym szczycie popularności. Należy jednak przyznać, iż Lara nie próżnuje i stara się przykuć uwagę fanów, którzy bardzo aktywnie komentowali jej ostatnie odważne zdjęcie w basenie.

Lara Gessler pokazała dekolt na portalu instagram. Co na to Magda Gessler - Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje? Córka celebrytki szaleje.
Lara Gessler pokazała dekolt na portalu instagram. Co na to Magda Gessler – Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje? Córka celebrytki szaleje.

Lara Gessler dodaje odważne zdjęcie na Instagram

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak naprawdę wygląda Gąsiewska! Fani w szoku

Lara Gessler wstawiła niedawno na swój profil na portalu instagram zdjęcie w basenie. Fanom szczególnie wpadł w oczy głęboki dekolt młodej gwiazdy i jej poza. Komentarzy pod zdjęciem było co niemiara, lecz jak to często bywa nie zabrakło i tych najmniej pochlebnych. A wam jak się podoba najnowsze zdjęcie Lary? Przesady czy to już po prostu norma w branży?

POLECAMY:

Gąsiewska w Playboyu? To zdjęcie mówi wszystko
Anna Mucha znowu to zrobiła! Tak kusząco jeszcze nie było
To co zrobiła Doda przejdzie do historii!
Słynny dziennikarz zatrzymany! Pijany spowodował wypadek
Cichopek dodała zdjęcie na Instagram. Została „zaatakowana” przez rekina

loading...
, , ,

About Redakcja wLocie.pl

View all posts by Redakcja wLocie.pl →