Lech Roch Pawlak powraca! Nie uwierzycie co teraz robi

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Lech Roch Pawlak powraca! Teleexpress pokazał go w ostatnim wydaniu, legenda polskiego YouTube wykonywała utwory Hip Hop w wymyślonym przez siebie języku, który miał naśladować francuski, jego największy hit to żelipapą, który zrobił szał w sieci.

W 2007 roku był to w Polsce czas kiedy YouTube dopiero był w powijakach i nie miał, aż tylu celebrytów co teraz. Lech Pawlak wyskoczył wtedy jak Filip z konopi i cały kraj oszalał na jego punkcie. Wtedy 24 latek z Opola pokazał się szerszemu gronu odbiorców w kultowym klipie „Lech Roch Pawlak najlepszy raper Rzeczpospolitej” , w którym wykonuje utwór żelipapą , do dziś film na platformie YouTube ma już 7 milionów wyświetleń.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W szczerym wywiadzie wykonawca osobliwego rodzaju muzyki Hip Hop opowiadał, że zawsze marzył, aby zostać policjantem, ale przez różne perturbacje z prawem nie będzie mu to nigdy dane, więc mógł zając się tylko muzyką.

CZYTAJ TEŻ: Boczek pokazał córkę. Ludzie doznali szoku. Ale podobna!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sławę przyniosły mu piosenki rapowane w zmyślonych językach, często mających kojarzyć się z językiem francuskim. Jak wyznał dalej w wywiadzie naturalnie był blondynem, ale na prośbę dziewczyny zafarbował je na ciemny kolor. Jak sam twierdzi jest rozpoznawalny także pod mianem Skorpion.

Lech Roch Pawlak powraca! Można go było zobaczyć w Teleexpress

Lech Roch Pawlak powraca! Teleexpress go pokazał, legenda YouTube wykonywała utwory Hip Hop w wymyślonym języku, jego największy hit to żelipapą.
Fot.: Lech Roch Pawlak, screen/ YouTube

Po krótkim czasie popularności „Skorpion” postanowił zniknąć z mediów i zaszył się nie wiadomo gdzie. Zrobił to gdyż uważał, że wylewa się na niego zbyt duża fala nienawiści i się pod nią ugiął, jak twierdzi grożono mu też utratą życia.

Teraz dzięki dziennikowi Teleexpress ta legenda powraca. Gdzie czujne oczy fanów rozpoznały go podczas udzielania wywiadu. Lech Roch poniekąd spełnił swoje marzenie o pracy w służbach mundurowych. Co prawda nie w Policji, ale jako inspektor lubelskiej Straży ochrony Zwierząt.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie

W tym wywiadzie wypowiadał się o swojej ogólnopolskiej akcji „Micha, zwierz usycha”. Ma ona na celu propagowanie wśród ludzi odruchu zostawiania zwierzętom misek z wodą podczas upałów. Już sam tytuł niezaprzeczalnie kojarzy się ze stylem „Skorpiona” i choć nie zapowiada się żeby jeszcze wrócił do muzyki to z jest aktywny w mediach społecznościowych.

Założył na Facebooku fan page Patrol dla zwierząt, który polubiło już niemal 10 tysięcy użytkowników. Opiekę od Pawlaka i innych wolontariuszy dostanie tam każdy potrzebujący zwierzak. Nasze wyrazy szacunku Panie Pawlak, żelipapą!

źródło: YouTube

POLECAMY:

Gessler „popłynęła” w swoje urodziny. Wszystko dała na Insta
Socha pokazała się nago pod prysznicem! Jeden szczegół wkurzył ludzi (FOTO)
Tak mieszka Paździoch z „Kiepskich”. Będziecie w szoku
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski ujawnili jak długo są razem! Będziesz zaskoczony
Fani Rodzinka.pl w ciężkim szoku! Musiał pokazał się z kobietą
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →