Liszowska zalicza kolejny sukces! Zachwyty nad jej kreacją

Joanna Liszowska wystąpiła właśnie na Disco pod gwiazdami, imprezę organizowała i transmitowała stacja telewizyjna Polsat. A prowadziła ją właśnie Liszowska i Misiek Koterski. Poza tym gwiazda serialu „Przyjaciółki zaprezentowała utwór Zdzisławy Sośnickiej „Aleja gwiazd” wprawiając publiczność w zachwyt.

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie w życiu Joanny Liszowskiej zaszły duże zmiany. Jeszcze w zeszłym roku aktorka wzięła rozwód ze swoim dotychczasowym mężem, szwedzkim milionerem Olą Serneke. Aby kilka tygodni temu wydać swój debiutancki singiel pod tytułem „Into u”, który spotkał się z dobrym odbiorem wśród fanów. Wielu było bardzo zaskoczonych, że Liszowska ma takie umiejętności wokalne.

CZYTAJ TEŻ: To oni odnaleźli ciało Staraka – teraz przerwali milczenie! Szokujące fakty

Należy także dodać, że serial którego wraz z Małgorzatą Sochą, Anitą Sokołowską oraz Magdaleną Stużyńską jest gwiazdą, czyli „Przyjaciółki” cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów stacji Polsat. Wszyscy czekają już z niecierpliwością na następny sezon, który premierę będzie miał we wrześniu tego roku.

Joanna Liszowska i Misiek Koterski prowadzą „Disco pod gwiazdami”

Liszowska (Przyjaciółki, Polsat) i Koterski na Disco pod Gwiazdami. Aktorka wykonała utwór Aleja gwiazd Zdzisławy Sośnickiej.
Fot.: Joanna Liszowska, Misiek Koterski, screen/ Instagram

Jakby tego było mało w ten weekend Liszowska poprowadziła wielką imprezę organizowaną i transmitowaną przez Polsat „Disco pod gwiazdami”, na scenie towarzyszył jej Misiek Koterski. Jedną z gwiazd show była Doda. Joanna Liszowska jednak także pokazała swoje zdolności wokalne. Wykonała kultową piosenkę Zdzisławy Sośnickiej pod tytułem „Aleja Gwiazd”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda i Majdan skompromitowani! To nagranie nie pozwoli im zapomnieć

Fani byli zachwyceni jej głosem, ale także tym jak prezentowała się na scenie. Swoimi kreacjami, a miał ich aż trzy, oszołomiła publiczność. Joanna Liszowska jest najlepszym przykładem jak kobieta po ciężkich przejściach, jakimi z pewnością był rozwód może się podnieść i spełniać dalej zawodowo i prywatnie.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Franciszek Pieczka w fatalnym stanie. Nadchodzi najgorsze
Gąsiewska zszokowała zdjęciem! Zrównali ją z ziemią!
Tajner wyznała prawdę o nowym partnerze! Co na to Wiśniewski?
Polacy oszukani ws. poszukiwań Staraka? W aferę zamieszany Jackowski
Doda nago na Insta. Zasłania się tylko ręką

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →