Takiej Liszowskiej jeszcze nie widzieliście- szokująca metamorfoza

Naturalna metamorfoza zrobiła furorę: Joanna Liszowska, aktorka serialu „Przyjaciółki” pokazała zdjęcie gdzie jest bez makijażu, a dodatkowo na zdjęciu główną rolę grają siwe włosy – jak widać nie dotyczą jej operacje plastyczne, przynajmniej na razie ich nie wykonuje. Po wrzuceniu fotografii na Instagram od razu posypały się komentarze.

Zobacz także: Szokująca decyzja rządu! Nikt się tego nie spodziewał

Jak została odebrana ta niecodzienna metamorfoza jaką zafundowała sobie w mediach społecznościowych Joanna Liszowska?

Gwiazda serialu „Przyjaciółki” ma za sobą niewątpliwie trudny okres. Przez rozwód jaki przechodziła, była przez długi czas na ustach wszystkich. Nie jest łatwo normalnie żyć i pracować w momencie gdy krok w krok za Tobą chodzą paparazzi i patrzą na każdy Twój ruch.

Teraz świat nieco zwolnił. Wiele gwiazd podobnie jak „zwykli” ludzie są odcięci od takich luksusów jak kosmetyczka i fryzjer. Widać to przede wszystkim własnie w mediach społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram.

Metamorfoza jaką zaprezentowała Joanna Liszowska powala

Fani poszczególnych gwiazd zauważają nagle, że ich ulubieńcy również mogą wyglądać „jak ludzie”. Mają zmarszczki, chodzą po domu bez makijażu z potarganymi włosami itd.

Zobacz również: Dostałeś takiego SMS-a? Natychmiast usuń bo stracisz pieniądze

To ich trochę „uczłowiecza” co w wielu przypadkach wzbudza jeszcze większą sympatię. Tak było w przypadku Joanny Liszowskiej, która pokazała się na zdjęcie bez grama, makijażu, w siwych włosach, potargana za to uśmiechnięta od ucha do ucha.

Chyba po raz pierwszy w całej jej karierze, jej fani mogli ją zobaczyć w tak bardzo naturalnym wydaniu.

Czytaj też: Kaczyński na ostro! Powiedział co sądzi o Trzaskowskim i Sikorskim

Zachwytom nie było końca, bowiem obserwującym ją ludziom bardzo mocno przypadł do gustu nowy, naturalny „look”.

A wy co sądzicie?

Metamorfoza: Joanna Liszowska, aktorka serialu "Przyjaciółki" pokazała się bez makijażu i widać siwe włosy - jak widać nie dotyczą jej operacje plastyczne
Metamorfoza: Joanna Liszowska, aktorka serialu „Przyjaciółki” pokazała się bez makijażu i widać siwe włosy – jak widać nie dotyczą jej operacje plastyczne

Źródło: wLocie.pl, Instagram

Polecamy także:

Będzie można zdjąć maseczki? Wiceminister przekazał sensacyjne wieści

Koronawirus w rodzinie Andrzeja Dudy. Prezydent potwierdza

Nowa wizja Jackowskiego przeraża! To już się zaczyna

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →