Joanna Liszowska całkiem nago. Takiej sesji jeszcze nie było

Udostępnij:

Joanna Liszowska wystąpiła całkiem nago. Aktorka znana przede wszystkim z serialu „Przyjaciółki”, którego emisja odbywa się na antenie telewizji Polsat, to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych osobowości komercyjnej telewizji. Aktorka w ostatnim czasie jest bardzo aktywna na portalu społecznościowym instagram, gdzie niedawno oznajmiła fanom spore zmiany w swoim prywatnym i zawodowym życiu. Mało kto jednak dziś pamięta, że stosunkowo niedawno Liszowska uchodziła za sex bombę polskiego show-biznesu. W zasadzie nie ma w tym nic dziwnego.

Joanna Liszowska i serial „Przyjaciółki” w telewizji Polsat. Jak zaczynała gwiazda?

CZYTAJ TEŻ: Gessler podała przepis i ostrzegła Polaków! „Nie kupujcie tego”

Joanna Liszowska od paru dobrych lat jest związana z telewizją Polsat. To właśnie na antenie tej stacji występuje na co dzień w serialu „Przyjaciółki”. Wcześniej Liszowska dała się poznać głównie za sprawą produkcji telewizji publicznej, gdzie przez pewien czas występowała w między innymi serialu „Na dobre i na złe”. Nie ulega jednak wątpliwości, że to właśnie Przyjaciółki przyniosły aktorce olbrzymią popularność.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Gessler powiedziała wprost jakie ma plany wobec Polek

Joanna Liszowska pokazała się nago. Bardzo odważna sesja

W czasach swojej największej świetności Liszowska była wręcz rozchwytana przez media plotkarskie, które proponowały jej liczne wywiady oraz sesję zdjęciowe, a w tym również te rozbierane. Joanna Liszowska nago pokazała się w między innymi magazynie Viva oraz czasopiśmie dla Panów — Playboy. Dziś artystka raczej nie chwapi się do nowych rozbieranych sesji zdjęciowych.

Joanna Liszowska nago? Aktorka serialu Polsat "Przyjaciółki" wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej. Dziś jest bardzo aktywna na portalu instagram.
Joanna Liszowska nago? Aktorka serialu Polsat „Przyjaciółki” wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej. Dziś jest bardzo aktywna na portalu instagram.

Szczere wyznanie Liszowskiej na portalu instagram

Joanna Liszowska niedawno przeżywała ciężkie chwilę w swoim życiu. Aktorka rozstała się z mężem, o czym poinformowała oficjalnie na portalu instagram. Dziś artystka stara się przede wszystkim skupić na pracy na planie serialu „Przyjaciółki”. Na dodatek aktorka postanowiła wrócić do korzeni i rozpocząć na dobre karierę wokalną.

POLECAMY:

Zdrójkowski zostanie ojcem? Fani serialu Rodzinka.pl wstrzymali oddech
Oto Wiśniewski i jego nowa kobieta! Usuwają w popłochu to zdjęcie
Koterski zdradza sekret Wojewódzkiego! Chodzi o orientację
Gąsiewska dodała zdjęcie z szokującym „gadżetem”. Fani od razu to skomentowali
Radosław Majdan z synem Rozenek w basenie, internauci nie mieli litości!

, , ,