Liszowska w bikini na basenie? Zdjęcia pojawiły się na Insta

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Joanna Liszowska zaskoczyła wszystkich gdy na Instagram wrzuciła swoje zdjęcia w bikini, w basenie – spokojnie, nigdzie nie wyjechała, postanowiła jednak w powspominać wakacje w sposób, który męskiej części jej fanów zapewne absolutnie nie przeszkadza.

Czytaj też: Stan zdrowia córki Kowalskiej się pogarsza – nowe informacje

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W Polsce z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa wprowadzono kolejne obostrzenia. Zaleca się aby nie wychodzić z domu oraz możliwie unikać kontaktu z drugim człowiekiem. Z powodu narodowej kwarantanny wielu celebrytów prrzeniosło swoja nadmierna aktywnośc do sieci.

Wśród nich jest Joanna Liszowska, która od dobrego tygodnia z rozrzewnieniem wspomina swoje wakacje, tym razem było podobnie, w dodatku pokazała swoje zdjęcia w bikini. Zadowolona, roześmiana, wokół woda, słońce, palmy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Liszowska w bikini na Insta – tak wspomina wakacje

Nie zdradziła jednakże gdzie udała się na wypoczynek w czasach gdy jeszcze przemieszczanie się nie stanowiło żadnego problemu. Zamiast tego zażartowała jedynie, że „wyjechała na Sofa del Mar z przesiadką w Los Kuchnios”.

Zobacz również: Potężny wzrost liczby zgonów i zakażeń w Polsce

Jak widać poczucie humoru jej nie opuszcza. I bardzo dobrze, bo być może udzieli się również jej obserwującym. Pierwsze zdjęcie przedstawia klasyczne selfie, na następnych natomiast Widzimy jak Joanna Liszowska wygłupia się w bikini, w basenie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

A wy? Tęsknicie za wakacjami?

Joanna Liszowska zaskoczyła wszystkich gdy na Instagram  wrzuciła swoje zdjęcia w bikini, w basenie, Spokojnie, nigdzie nie wyjechała, wspomina wakacje
Joanna Liszowska zaskoczyła wszystkich gdy na Instagram wrzuciła swoje zdjęcia w bikini, w basenie, Spokojnie, nigdzie nie wyjechała, wspomina wakacje

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

GUS bije na alarm! Mamy coraz większą liczbę zgonów

NASA: Asteroida wielkości „Mount Everest” leci w kierunku Ziemi

Polski aktor zmarł na spacerze z dziećmi! Wstrząsające fakty

To może Cię również zainteresować:

Przerażające odkrycie u wyleczonych z COVID-19

Setki zakażeń od rana! Kolejne zgony. Nadchodzi najgorsze?

Kowalewski w szpitalu. Rodzina jest przerażona

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →