Nie uwierzysz co zrobił dziadek Musiała: „Jestem dumny”

Ostatni wpis jaki Maciej Musiał dał na portalu społecznościowym Instagram ma ścisły związek z kwarantanną, jak widać jego rodzina wciąż zaskakuje, tym razem głos zabrał dziadek.

Czytaj też: Anna Mucha nago w łóżku Wojewódzkiego? Zdradził ją szczegół

Maciej Musiał od zawsze podkreśla, że jego dziadek jest dla niego największym autorytetem. Aktor jest z nim bardzo mocno związany.

Teraz Maciej stwierdził, że w dobie panującej na świecie pandemii koronawirusa i wprowadzonej w związku z nią kwarantanny, tym bardziej należy docenić to, co przeżyło w czasie II wojny światowej, a także zaraz po niej, pokolenie naszych dziadków.

Maciej Musiał i jego dziadek mają świetną relację

Aktor podkreślił także, że to „poświęcenie”, które jest teraz, jest niczym w porównaniu z przeżyciami i wyrzeczeniami, które miało miejsce w latach 40-tych dwudziestego wieku. Własnie dlatego aktor tak docenia to, że jego dziadek wpajał mu już od najmłodszych lat miłość i szacunek dla ojczyzny.

„Największy kozak jakiego znam skończył wczoraj 96 lat „Kwarantanna? Po wojnie przesiedziałem w więzieniu siedem lat, z czego pięć lat w izolatce. Całkiem sam. Jakoś dałem rade.” … ogarniemy to siedzenie w domach… A dziadka kocham. Bardzo.”

– podpisał fotografię Maciej Musiał.

Zobacz również: Rutkowski ujawni prawdę o Kacperku? Wstrząsające wieści

Dziadek aktora właśnie skończył 96 lat i widać, że Maciej Musiał jest z niego bardzo dumny. My także pragniemy złożyć najszczersze życzenia solenizantowi. Oby pozostawał w zdrowiu jeszcze długie lata i dalej przekazywał dobre wzorce następnym pokoleniom.

Ostatni wpis jaki Maciej Musiał dał na Instagram ma ścisły związek z kwarantanną, jak widać jego rodzina wciąż zaskakuje, tym razem głos zabrał dziadek
Ostatni wpis jaki Maciej Musiał dał na Instagram ma ścisły związek z kwarantanną, jak widać jego rodzina wciąż zaskakuje, tym razem głos zabrał dziadek. Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Doda skompromitowana! Nagranie krąży w sieci

Od jutra otwarte galerie handlowe. Zobacz zasady

Nowe zgony i zakażenia! Niepokojące sygnały

, , , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →