Polacy w szoku! Gessler i sieć Biedronka naprawdę to zrobili

Udostępnij:

Magda Gessler i sieć sklepów Biedronka szykują niespodziankę dla klientów popularnej sieci. Już od tego poniedziałku będziemy mogli zakupić produkty reklamowane przez gwiazdę TVN i show Kuchenne Rewolucje. Widać, że restauratorka bierze przykład ze swojej córki. Lara Gessler jest ostatnio bardzo aktywna w reklamowaniu coraz to szerszej gamy produktów.

Magda Gessler i sieć Biedronka mają coś dla Polaków

CZYTAJ TEŻ: Oliwia Bieniuk zszokowała Polaków! Jest nie do poznania

Gwiazda TVN to bez wątpienia człowiek orkiestra polskiego show-biznesu. Restauratorka w ostatnim czasie jest bardzo aktywna biznesowo. Niedawno media obiegła informacja mówiąca, iż gwiazda TVN zakłada nowy biznes dotyczący branży lodziarskiej. Teraz prowadząca „Kuchenne Rewolucje” idzie o krok dalej i jej twarz będziemy mogli ujrzeć w popularnej sieci sklepów „Biedronka”.

Magda Gessler w sieci sklepów

Pani Magda ma reklamować sprzęt kuchenny, który będzie można nabyć już od 22 lipca do 2 sierpnia w wybranych punktach sprzedaży popularnej sieci Biedronka. Cena kompletów garnków ma wynosić 150 złotych. Jak możemy się domyślić gwiazda TVN, ręczy swoim dobrym imieniem, iż sprzęt jest najwyższej jakości.

Magda Gessler i sieć Biedronka zaskakują klientów. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje reklamuje własne produkty. Lara Gessler idzie w ślady matki.
Magda Gessler i sieć Biedronka zaskakują klientów. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje reklamuje własne produkty. Lara Gessler idzie w ślady matki.

Lara Gessler jak mama

Podobną ścieżką co Magda Gessler poszła jej córka — Lara Gessler. Młoda Gesslerowa to przede wszystkim początkująca influencerka, która zdobywa coraz szerszą popularność w świecie show-biznesu. Ostatnio możemy ją ujrzeć w reklamie napojów pepsi, lecz z pewnością na tej jednej reklamie kariera Lary się nie skończy. Ze względu na dość młodzieżowy sposób bycia i mnogość zainteresowań Lara Gessler może praktycznie zareklamować wszystko.

Jakby nie potoczyła się jej kariera my mocno trzymamy kciuki i życzymy samych sukcesów na niełatwej drodze show biznesu

POLECAMY TAKŻE:

Lech Wałęsa upokorzony publicznie! B. prezydent zmiażdżony
Królowa Elżbieta dostała w twarz! Reakcje bezcenne
Lewandowska żali się na Insta. Wszystko przez córkę
Dziewczyna Krychowiaka pokazała się nago!

, , ,