Magda Gessler dostała mocne pytanie od Wojewódzkiego. Fani w szoku

Udostępnij:

Magda Gessler i Kuba Wojewódzki w jednym show? Czemu nie! Dwie gwiazdy stacji TVN pewien czas temu wystąpiły razem w TV. Prowadząca show „Kuchenne Rewolucje” była gościem u samozwańczego Króla TVN. Dyskusja między celebrytami do dziś cieszy się niesamowicie sporą popularnością. W programie należy podkreślić, że padły naprawdę ciekawe pytania oraz odpowiedzi. Jedna z nich w szczególności zapadnie w pamięci widzów komercyjnej stacji. Gessler feministki

ZOBACZ TEŻ: Edyta Górniak zupełnie nago! Film może zobaczyć każdy

Magda Gessler i Kuba Wojewódzki w jednym show TVN! Działo się!

Magda Gessler w kwietniu 2016 roku była gościem show Kuby Wojewódzkiego. Prowadząca „Kuchenne Rewolucje” dyskutowała z Królem TVN na wiele interesujących tematów. Szczególnie należy przytoczyć jeden z nich, który bezpośrednio dotyczył poglądów na życie znanej restauratorki. Kuba Wojewódzki zdecydował się zadać dosyć osobiste pytania popularnej restauratorce.

CZYTAJ TEŻ: Oliwia Bieniuk zszokowała Polaków! Jest nie do poznania

Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje nie jest feministką

Magda Gessler dostała mocne pytanie od króla TVN (Kuba Wojewódzki). Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje nie jest feministką?
Magda Gessler dostała mocne pytanie od króla TVN (Kuba Wojewódzki). Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje nie jest feministką?

Gessler feministki Dziennikarz zapytał Magdę Gessler wprost, czy jest feministką? W odpowiedzi usłyszał, że nie, ponieważ Pani Magda bardzo kocha mężczyzn. Podkreśliła przy tym bardzo ironicznie, iż są to istoty, które nie mają w zwyczaju kłamać. Na te słowa Kuba Wojewódzki ze śmiechem na twarzy roztłukł jeden z dostępnych do celów programów talerzy. W następstwie za nim poszła Magda Gessler, która tego dnia rozbiła wyjątkowo sporo tego typu części zastawy. Bez wątpienia gwiazda programu „Kuchenne Rewolucje” czuła się w swoim żywiole.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gessler zagra w popularnym serialu? Fani nie dowierzają

Popularność Magdy Gessler

Magda Gessler na co dzień prowadzi show „Kuchenne Rewolucje” TVN. Program jest emitowany od marca 2010 roku i od tego czasu jego popularność nie ulega żadnym dramatycznym zmianom. Bez wątpienia spora w tym zasługa znanej restauratorki, która potrafi przykuć uwagę widza za sprawą swoich częstych wybuchów złości na uczestników show.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Edyta Pazura wkurzyła Polki! Mocno przegięła
Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno
Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie
Oto prawdziwy wygląd Kurdej Szatan. Ludzie oniemieli

, , ,