Lara przerwała milczenie i ujawniła jaką naprawdę matką była Gessler… Dla wielu to szok

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler, gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje jest jak „narkotyk” – tak uważa córka restauratorki – Lara Gessler.

Czytaj też: Tak wyglądał Ryszard Kotys w młodości! Kompletne zaskoczenie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

O co chodzi w słowach córki jednej z najbardziej popularnych polskich celebrytek? Lara Gessler niedawno wypowiedziała się w bardzo szczerym wywiadzie na temat swojej mamy i sposobu jej wychowania dzieci.

Młoda Gesslerowa wyznaje, że przy metodach wychowawczych jej mamy należy mieć bardzo twardy kręgosłup moralny. Czyżby Magda Gessler zbyt ulgowo traktowała swoje dzieci?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler to wielka gwiazda komercyjnej stacji TVN, w której występuje od 2010 roku. Największą popularność przyniósł jej program „Kuchenne Rewolucje”, gdzie stara się pomóc pubom, barom oraz przede wszystkim restauracjom na skraju upadku.

Gwiazda TVN słynie również ze swojej olbrzymiej otwartości i bardzo liberalnego podejścia do wielu spraw. Niejednokrotnie restauratorka podkreślała w swoich wypowiedziach, że jej zdaniem najważniejsza w życiu jest miłość.

Magda Gessler jest jak narkotyk?

Ostatnio na temat Magdy Gessler wypowiedziała się jej córka Lara. Młoda influencerka skomentowała między innymi metody wychowawcze stosowane przez Panią Magdę. Lara nie kryje, że mama nauczyła ją bycia zachłannym na życie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Nie uwierzysz kim jest żona Hołowni. Teraz wszystko wychodzi na jaw

„Moja mama jest niesztampowa, szalona i bardzo kreatywna. Nauczyła mnie zachłanności na życie. Wyjaśniła, jak czerpać z niego pełnymi garściami bez względu na konsekwencje. Takie wychowanie sprawia, że ma się w sobie odwagę. Jest się zachłannym na przeżycia i podróże.

Jednocześnie Lara podkreśla, że przy takiej mamie jak Magda Gessler należy posiadać mocny kręgosłup moralny.

„Przy takiej mamie jak moja trzeba mieć mocny kręgosłup moralny, żeby się nie rozedrgać. Trzeba również nauczyć się korzystać z rozwagą z jej rad, aby całkowicie nie odlecieć. Ona jest jak narkotyk, może uzależniać i fascynować. Nie wiem, czy można ją także przedawkować, ale na pewno trzeba zachować czujność

Magda Gessler, gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje jest jak "narkotyk" - tak uważa córka restauratorki - Lara Gessler.  O  co chodzi?
Magda Gessler, gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje jest jak „narkotyk” – tak uważa córka restauratorki – Lara Gessler. O co chodzi?/ screen YouTube

Źródło: Niezależna

Polecamy również:

Piaseczny ostro o lewicy i LGBT. Tych słów mu nie darują

Muniek Staszczyk powiedział co sądzi o aborcji i wierze

Jacques Attali zaatakował Polaków: „Polscy urzędnicy pomagali Niemcom”

Podczas remontu znaleźli pudełka, gdy je otworzyli zamarli. Natychmiast wezwali policję

Kłamliwe oskarżenia w „New Yorker”. Jest reakcja Komitetu Żydów Amerykańskich

Aleksandra Wasilewska ujawnia kulisy pracy „Soku z Buraka”

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →