Magda Gessler ostro o Polakach. Powiedziała co o nas sądzi

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler, gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje oraz MasterChef ostro wypowiedziała się o Polakach.

Magda Gessler w polskich mediach zaistniała na dobre dziesięć lat temu. Wówczas to otrzymała propozycję ze stacji telewizyjnej TVN, aby poprowadzić program „Kuchenne Rewolucje”. Można powiedzieć, że decyzja o przyjęciu tej propozycji była dla jej dalszej kariery prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Dziś restauratorka jest uważana za jedną z największych gwiazd polskiego show biznesu i komercyjnej stacji TVN.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Tusk liczył na ciepłe powitanie. Polacy pokazali co o nim myślą

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiego show i stacji TVN. Mimo wszystko życie nie zawsze ją rozpieszczało. Magda Gessler nie kryje, że na początku przeprowadzki do Polski nie było jej zbyt łatwo. Na początku nie każdy wierzył w to, że uda jej się w Polsce zdobyć fortunę. Dziś jak sama przyznaje miała szczęście poznać odpowiednich ludzi na swojej drodze. Byli nimi między innymi bracia Gessler.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler o Polakach

Magda Gessler odniosła się również do podjęcia Polaków w kwestiach robienia interesów. Restauratorka zwróciła tu uwagę przede wszystkim na złe podejście w tych sprawach naszych rodaków.

Zobacz również: Chylińska błaga o pomoc! Sytuacja jest dramatyczna

Miałam tysiące pomysłów i pieniądze po mężu. Poznałam braci Gesslerów, wkrótce urodziłam Larę. Rozkręciłam pierwszą restaurację w Warszawie, ale po narodzinach córki nie wszystko układało się tak, jak sobie wymarzyłam. (…) Wszyscy na mnie pluli, rzucali obelgi przyznaje Gessler.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gwiazda odniosła się także do podejścia Polaków.

W Polsce wielu osobom wydaje się, że prowadzenie restauracji to nie jest żadna sztuka. Lokal, linia kredytowa i jedziemy – bez żadnej wiedzy i przygotowania. Jesteśmy biedni w sferze psychiki. Słabi, nieodporni na stres. Przepracowani. Gonimy za tym amerykańskim snem – chcemy mieć dom, samochody, wysokiej jakości RTV. Cierpimy na wieczny brak czasu. Przypłacamy to bezdechem, stresem, depresją(…). Zadłużeni, obarczeni kredytami, kartami debetowymi. Funkcjonują często na krawędzi bankructwa. Wiele lat temu uwierzyli w świat kolorowych reklam, gdzie piękna, szczęśliwa rodzina siada do obiadu i delektuje się swoją obecnością. Wszyscy chcieliby tacy być, ale w rzeczywistości niewielu na to stać.

Magda Gessler, gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje oraz Masterchef ostro wypowiedziała się o Polakach. Co powiedziała o Polakach?
Magda Gessler, gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje oraz Masterchef ostro wypowiedziała się o Polakach. Co powiedziała o Polakach? Screen YouTube

Źródło: Gala

Polecamy także:

Szumowski nie pozostawił złudzeń. Wróci najważniejszy i bezwzględny nakaz

Doda szokuje! Aktorzy porno na planie i autentyczne sceny seksu

PiS zaskoczył Trzaskowskiego tym nagraniem! To trzeba zobaczyć (wideo)

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →