Magda Gessler szczerze o chorobie. To nie wyobrażalne przez co przeszła!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler to przede wszystkim gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka jest również bardzo aktywna na portalu Instagram, gdzie jej codzienne poczynania obserwuje blisko ponad milion internautów. Nie ulega wątpliwości, że Pani Magda jest teraz na samym szczycie polskiej drabinki show biznesu. Niestety tak kolorowo w jej życiu nie było. Restauratorka przeżywała również bardzo złe okresy w swoim życiu. O tych najgorszych postanowiła niedawno opowiedzieć w jednym z wywiadów. Kto w tych ciężkich sytuacjach był dla niej lekarstwem na całe zło tego świata?

Magda Gessler szczerze o depresji

Magda Gessler ponad trzydzieści lat temu przeżywała naprawdę drastyczne momenty w swoim życiu. Odszedł jej pierwszy ukochany mąż. Życie w Hiszpanii bez Volkharta straciło sens dla Pani Magdy. W tych ciężkich chwilach prawdziwym lekarstwem na całe zło okazał się być jej mały synek Tadeusz.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Magda Gessler to przede wszystkim gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka jest również bardzo aktywna na portalu Instagram...
Magda Gessler/ screen YouTube

Pomógł mi mój syn. Do tego doszła perspektywa tworzenia nowych restauracji i nadzieja, że w Polsce można odtworzyć to, co miałam w Hiszpanii. Kiedy wróciłam do Warszawy, stwierdziłam, że skoro nie ma u nas dobrych restauracji i w związku z tym nie mam gdzie bywać, to trzeba stworzyć coś, gdzie się będę mogła czuć fajnie i dobrze. Chciałam stworzyć miejsce, którym się będę mogła chwalić przed moimi przyjaciółmi z zewnątrz. – mówiła Magda Gessler.

Gwiazda TVN wypowiedziała się również na temat depresji. Jej zdaniem najlepszą walką z nią jest między innymi praca.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Kompromitacja Hołowni! Powiedział wprost do kamer! (wideo)

– Uważam, że najlepszą formą pomocy dla siebie jest praca. Ludzie, którzy mają za dużo czasu wolnego, mają za dużo problemów. Ci, którzy naprawdę się realizują i mają pasję, bardzo rzadko mają depresję. Uważam, że jeżeli ktoś ma depresję i jest w złym humorze, to powinien spojrzeć na to, kto go otacza. Może to idioci. Trzeba rewidować swój najbliższy krąg – szczególnie kiedy się jest osobą na świeczniku. W pewnym momencie ludzie bardzo przyjaźni zaczynają być toksyczni. To jest bardzo trudne dla gwiazd. Nie chcę się porównywać broń Boże do Marilyn Monroe, bo ona brała jakieś niesamowite ilości środków nasennych i nie potrafiła sobie poradzić z wieloma rzeczami. Jak jednak patrzę na życiorysy największych gwiazd, to coś w tym jest, że one są bardzo samotne. – wyznała prowadząca show Kuchenne Rewolucje w TVN.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Biedroń zaatakował USA. Internauci nie mieli litości

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kim jest Magda Gessler?

Magda Gessler to przede wszystkim gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka w komercyjnej stacji występuje od roku 2010. Nie ulega wątpliwości, że angaż w popularnym programie był dla Pani Magdy strzałem w dziesiątkę. Dziś jest określana mianem największej gwiazdy TVN, a nawet i całego polskiego show biznesu. Jej poczynania na portalu Instagram obserwuje blisko milion internautów. Pomimo faktu wysokiej popularności, Magda Gessler do dziś nie zwalnia tempa rozwoju swojej kariery.

POLECAMY:

Owsiak ma poważny problem! Za ten czyn stanie przed sądem
Pilne: Amerykanie zostali zaatakowani! Terroryści uderzyli
Pijana Żyła zaszalała w sieci! Podzieliła się niewybrednym komentarzem!
Uwaga! Skażone polskie mięso. „Sprawa jest bardzo poważna”
Ciąg dalszy wojny Rosati- Śmigielski! Gwiazda czuje się zastraszona!

/ Instagram

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →