Gessler zrobiła to na weselu! Goście zdębieli (wideo)

Udostępnij:

Magda Gessler to jedna z najbardziej popularnych osobowości stacji TVN. Prowadząca show Kuchenne Rewolucje robi furorę zarówno na portalu instagram, jak i również na Facebooku. Restauratorka mimo zbliżającej się siedemdziesiątki jest bardzo aktywna i nie ma zamiaru zwalniać tempa. Dowodem może być jedna z sytuacji uwieczniona nagraniem. Magda Gessler w pewnym momencie weszła na wesele i zrobił coś, czego nikt by się nie spodziewał.

Magda Gessler i wesele. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje rozkręciła imprezę

CZYTAJ TEŻ: Joanna Krupa zwyzywana publicznie. Nie mieli dla niej litości

Magda Gessler przebywała prywatnie w hotelu Luxury w Piekarach Śląskich. Restauratorka nie mogła się spodziewać, iż w tym samym czasie w hotelu będzie odbywało się wesele. Ku zdziwieniu wszystkich w pewnym momencie szef kuchni wprowadził na parkiet gwiazdę TVN i show „Kuchenne Rewolucje”. Restauratorka złożyła młodej parze życzenia, a następnie zaczęła tańczyć z Panem Młodym w rytm latynoskiej muzyki. Nagranie z tego wyczynu Magdy Gessler podbiło portal instagram oraz facebook. Magda Gessler wesele

Magda Gessler to kobieta orkiestra? Gwiazda TVN nie zwalnia temapa

Magda Gessler rozkręciła wesle.  Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje zatańczyła z Panem młodym.  Film podbija instagram i Facebooka.
Magda Gessler rozkręciła wesle. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje zatańczyła z Panem młodym. Film podbija instagram i Facebooka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kuba Wojewódzki wywołał sensację! Tym pojechał do Biedronki

Restauratorka na co dzień zajmuję się wieloma działalnościami, które bez wątpienia przynoszą jej przyjemność. Restauratorka jest sławna przede wszystkim z powodu prowadzenia show „Kuchenne Rewolucje” na kanale stacji TVN. Od niedawna posiada jeszcze jeden program emitowany w Food Network Polska pt. „Sexy Kuchnia Magdy Gessler”.

Oprócz działalności telewizyjnej gwiazda prowadzi szereg interesów. Zaliczają się do nich przede wszystkim liczne restaurację należące do popularnej celebrytki. Od niedawna do tego zestawu gwiazda dołożyła nowy interes pod szyldem marki „Ice Queen”. Jest to nowa firma Magdy Gessler zajmująca się produkcją lodów.

POLECAMY:

Waldek Kiepski przeżył straszny wypadek! Ledwo uszedł z życiem
Oliwia Bieniuk zszokowała Polaków! Jest nie do poznania
Gessler zagra w popularnym serialu? Fani nie dowierzają
Lech Wałęsa upokorzony publicznie! B. prezydent zmiażdżony
Królowa Elżbieta dostała w twarz! Reakcje bezcenne

, , ,