Polały się łzy! Gwiazda The Voice przeżyje? Zapadła decyzja

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Maja Kapłon jest szczęśliwa, ponieważ jej operacja jednak się odbędzie. Dla przypomnienia powiedzmy, że Maja Kapłon to gwiazda TVP i programu „The Voice of Poland”. W jej pomoc zaangażowały się największe gwiazdy programu, a wśród nich są między innymi Michał Szpak oraz Roksana Węgiel. Nie ulega wątpliwości, że dla młodej artystki pomoc w tak ciężkiej sytuacji jest bardzo potrzebna. Stan jej zdrowia w ostatnich tygodniach bardzo poważnie się pogorszył. Do uratowania życia młodej gwiazdy była wymagana operacja, której nie chciał się podjąć żaden specjalista w Polsce.

Maja nie kryje obaw

Maja Kapłon to gwiazda TVP i programu „The Voice of Poland„. W jej pomoc w ostatnim czasie zaangażowały się największe gwiazdy hitowego programu telewizji państwowej, a wśród nich między innymi Michał Szpak, a także Roksana Węgiel. Nie ulega wątpliwości, że dla młodej artystki był to wręcz bezcenny gest ze strony przyjaciół z branży. Maja w ciągu swojego życia przeszła szereg skomplikowanych operacji na kręgosłup. Po ostatniej został jej zainstalowany pręt, który niestety uległ uszkodzeniu. W wyniku tej sytuacji Maja zaczęła mieć poważne problemy z oddychaniem. W tym momencie wszyscy wiedzieli, że jej życie uratuje tylko i wyłącznie jak najszybszy zabieg.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niestety w Polsce nikt nie chciał się go podjąć. Pomoc nadeszła dopiero z Nowego Jorku. Niestety kolejną barierą okazały się kwestię finansowe. Z początku cała operacja miała być wyceniona na 5 milionów złotych. Dziś już jednak wiemy, że koszty zostały zredukowane z 5 mln złotych do 2.6 mln złotych. Bez wątpienia jest to cudowna wiadomość dla piosenkarki, która z pomocą przyjaciół i gwiazd zebrała 2.9 mln złotych. W takiej sytuacji pozostaje tylko trzymać kciuki za pomyślność wykonania zabiegu w USA.

Maja Kapłon szczęśliwa, operacja jednak się odbędzie!

Młoda piosenkarka w jednej z ostatnich rozmów nie kryła strachu przed zabiegiem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Skandal na gali Oscarów – Kinga Rusin nie wytrzymała. Ostry komentarz

„Jest strach, bo myślę, że to będzie operacja, która będzie najmocniejsza ze wszystkich do tej pory. To będzie dziewiętnasta operacja i mam nadzieję, że będzie to pozytywne podsumowanie wszystkich operacji, które do tej pory miałam. Jest stres, bo liczę z całego serca, że będzie dobrze, już tym razem na zawsze”

– podkreśla Maja.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Maja Kapłon jej operacja jednak się odbędzie. Maja Kapłon to gwiazda TVP i programu The Voice of Poland. Michał Szpak Roksana Węgiel...
Maja Kapłon jest szczęśliwa, operacja się odbędzie

POLECAMY:

Ile kosztuje kolacja z Magdą Gessler? Aukcja zakończona – za to możesz mieć dobre auto

Piękne słowa Andrzeja Dudy. Historyczne przemówienie

Manowska ogłasza sukces. Dostanie kolejne show w TVP

Lubnauer ośmieszona u Mazurka. Poszło o aborcję

Kurdej Szatan ogłosiła cudowną nowinę. Będzie mamą!

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →