Kożuchowska jak Janda? Fani nie mają wątpliwości

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małgorzata Kożuchowska i Krystyna Janda stają się do siebie podobne? Dawna gwiazda serialu „M jak Miłość” i aktualna „Rodzinka PL” w TVP, Małgorzata Kożuchowska zamieściła na portalu Instagram zdjęcie, które przykuło w szczególny sposób uwagę jej fanów. Nie ulega wątpliwości, że aktorka dziś należy do aktorskiej elity polskiego show-biznesu. Swoje miejsce w tej prestiżowej hierarchii zawdzięcza przede wszystkim grze w jednych z najbardziej popularnych produkcji telewizyjnych w Polsce. Nie bez przyczyny aktorka jest często określana mianem polskiej „królowej seriali”. Na dodatek mało kto da dziś wiarę temu, że aktorka znana przede wszystkim z roli Hanki Mostowiak kończy w tym roku 49 lat! Niestety z efektami straszenia można walczyć, lecz pewne oznaki ciężko jest ukryć. Przekonała się o tym szczególnie Małgosia Kożuchowska.

Dawna wielka gwiazda takiej produkcji telewizyjnej jak „M jak Miłość” i aktualna „Rodzinka PL” w TVP, Małgorzata Kożuchowska zamieściła na portalu Instagram zdjęcie, które przykuło w szczególny sposób uwagę jej fanów. Ciężko w to uwierzyć, lecz Małgosia Kożuchowska już w tym roku skończy 49 lat. Jej początki mogliśmy obserwować przede wszystkim w serialu „M jak Miłość”, gdzie wcieliła się w postać kultowej Hanki Mostowiak. Niestety od prawie dziesięciu lat aktorka już w serialu nie występuje. Dziś realizuję i rozwija w dalszym ciągu swoją karierę za sprawą gry w teatrze, serialach oraz w filmach.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małgorzata Kożuchowska i Krystyna Janda stają się do siebie podobne?

Tak jak to już wspominaliśmy, Małgorzata Kożuchowska w tym roku kończy już 49 lat. Bez wątpienia nie jedna osoba, która to czyta, może sama poczuć się poważnie starsza, bo przecież jak to? Przecież debiut Małgosi Kożuchowskiej był tak niedawno? Niestety od tego momentu minęło już dobrych parę lat. Mimo wszystko na pierwszy rzut oka skutków wieku ciężko u aktorki doszukiwać, lecz jak mawia klasyk: „Internauci wszystko znajdą i w Internecie nic nie ginie”. Tak też było i w przypadku Małgorzaty Kożuchowskiej.

Czytaj też: Ujawniono raport: Przerażające skutki ataku na bazy USA! Trump kłamał

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Okazuje się, że znaną artystkę zdradziło zdjęcie, które opublikowała w mediach społecznościowych. Małgorzata Kożuchowska na portalu Instagram wstawiła zdjęcie, które wykonała od dołu. Wśród pochlebnych komentarzy znalazły się również i te negatywne. Internauci stwierdzili między innymi, że aktorka starzeje się jak każda kobieta od szyi. Na dodatek ich zdaniem aktorka zaczyna coraz bardziej przypominać Katarzynę Jandę. Zgadzacie się z ich opinią?

Małgorzata Kożuchowska i Krystyna Janda stają się do siebie podobne? Gwiazda "M jak Miłość" i "Rodzinka PL"  TVP, Małgorzata Kożuchowska na Instagram...
Małgorzata Kożuchowska/ screen YouTube

Źródło: Plotek

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ile kosztuje kolacja z Magdą Gessler? Aukcja zakończona – za to możesz mieć dobre auto

Piękne słowa Andrzeja Dudy. Historyczne przemówienie

Manowska ogłasza sukces. Dostanie kolejne show w TVP

Lubnauer ośmieszona u Mazurka. Poszło o aborcję

Kurdej Szatan ogłosiła cudowną nowinę. Będzie mamą!

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →