Plotki okazały się prawdą! Rozenek się przyznała

Małgosia Rozenek i Radek Majdan długo starali się o wspólne dziecko, dlatego ciąża celebrytki była tak wielkim wydarzeniem, jak się okazuje wszystko było zaplanowane, para wybrała nawet datę kiedy ma nastąpić poród.

Mimo, że Małgosia ma już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa z aktorem Jackiem Rozenkiem, dzieci i jej obecny partner Radek Majdan świetnie się dogadują, to para pragnęła doczekać się wspólnego potomka. Dlatego, gdy informacja o ciąży Perfekcyjnej pani domu obiegła media, wielu myślało, że Majdanom się poszczęściło. Nic bardziej mylnego, okazało się wszystko całkowicie zaplanowano.

Czytaj też: Nie żyje wieloletni poseł na Sejm. Polska w żałobie

Małgosia Rozenek i Radosław Majdan bardzo długo starali się o wspólne dziecko, w końcu zdecydowali się na metodę In-Vitro, dlatego nie dziwi fakt, że cała ciąża, a nawet poród były zaplanowane. Przyszli rodzice chcieli, żeby dziecko urodziło się na przełomie maja i czerwca, gdyż niemal wszyscy w rodzinie obchodzą wtedy urodziny.

Małgosia Rozenek zaplanowała poród ze wszystkimi szczegółami

„Najpierw mąż, później młodszy syn, potem ja, później starszy syn, teraz kolej na najmłodszego, później moja mama, następnie mój tata, krótka przerwa i mój brat. Ufff i byle do Gwiazdki” – wyznała w serwisie Instagram Małgosia Rozenek-Majdan

Zobacz również: Co się dzieje z Górniak? Umiera? Jej wpis przeraża

Tak więc po kolei urodziny mają: Radosław Majdan 10 maja, 24 maja młodszy syn Tadek, 1 czerwca Małgorzata, a 4 czerwca najstarszy syn Staś. Do tego grona dołączy niedługo najmłodszy trzeci syn celebrytki. Gosia zdradziła ostatnio dlaczego wszystkie jej dzieci rodzą się na przełomie maja i czerwca.

„Nasz doktor stwierdził, że ja mam wtedy po prostu okno pogodowe”

– wyznała trochę żartobliwie Rozenek.

Małgosia Rozenek i Majdan czekali na wspólne dziecko, dlatego ciąża celebrytki była wielkim szczęściem, jak się okazuje poród został wcześniej zaplanowany.
Małgorzata Rozenek, screen Instagram

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Agata Duda zaliczyła wpadkę! Tylko spójrzcie

Kłamstwo Trzaskowskiego! Chciał pogrążyć rząd i prezydenta

Polskiej aktorce pękł tętniak! Wiemy co się z nią dzieje

Meghan Markle ujawni wszystkie sekrety? Rodzina królewska w panice

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →