Małgorzata Rozenek jest przerażona, przestała milczeć

Małgorzata Rozenek jest przerażona, powodem jest zbliżający się poród, jeden z fanów uspokaja mówiąc, że przecież urodzi dziecko w prywatnym szpitalu.

Czytaj też: Matka Magdy Żuk przerwała milczenie! „Magda została zamordowana”

Koronawirus stał się w ostatnich miesiącach głównym tematem w domach większości z nas. Rozwijająca się dalej pandemia spędza sen z powiek wielu ludzi. Nie inaczej jest w przypadku znanych i wpływowych, którzy mimo, że wydają się uprzywilejowani i lepiej chronieni, to także odczuwają lęk przed chorobą.

Tak właśnie jest w przypadku Małgorzaty Rozenek-Majdan, która niedługo spodziewa się przyjścia na świat swojego trzeciego potomka. Gwiazda martwi się jak będzie wyglądał poród w dobie koronawirusa. Swoimi obawami postanowiła podzielić się na Instagramie.

Wielkimi krokami zbliżamy się do wielkiego finału. I choć to już mój trzeci finał, to nadal czuję strach i podekscytowanie. Nie ukrywam też, że boję się porodu w tej nowej rzeczywistości. Czy są tu mamy, który rodziły w koronaerze? Powiedzcie proszę, jak to teraz wygląda? Może niepotrzebnie panikuję? Moc pozytywnej energii Wam wysyłam.

– wyznała wystraszona Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek przerażona porodem w czasach pandemii

Fani postanowili podnieść gwiazdę na duchu, dlatego zaczęli masowo umieszczać podnoszące na duchu komentarze pod jej wpisem.

„Cudownie Pani wygląda. Na pewno wszystko będzie dobrze. Dużo zdrówka dla Was”

„Pamiętaj, dobrym ludziom szczęście sprzyja”

„Nie ma się czym stresować. Głowa do góry”

Jeden z użytkowników Instagrama zauważył natomiast, że Małgosia nie ma czym się przejmować, gdyż pewnie i tak urodzi w jakiejś prywatnej klinice. Dlatego nie powinna się zamartwiać, że coś pójdzie nie po jej myśli, opieka jest tam na innym poziomie niż w NFZ.

Przecież rodzisz, jak zawsze, w prywatnym szpitalu, a nie w publicznym, to czego się obawiasz?

– napisał trochę zgryźliwie internauta.

Czytaj również: Czy wybory korespondencyjne są bezpieczne? Stanowcza odpowiedź

Na ripostę Małgorzaty Rozenek-Majdan nie trzeba było długo czekać.

Bo czy prywatny szpital, czy państwowy, obostrzenia dotyczą obu

A Wy jak sądzicie, czy Perfekcyjna pani domu słusznie martwi się o przebieg porodu?

Małgorzata Rozenek jest przerażona, powodem jest zbliżający się poród, jeden z fanów uspokaja mówiąc że przecież urodzi dziecko w prywatnym szpitalu
Małgorzata Rozenek jest przerażona, powodem jest zbliżający się poród, jeden z fanów uspokaja mówiąc że przecież urodzi dziecko w prywatnym szpitalu. Screen/ YouTube

Źródło: Pudelek 

Polecamy także:

Kiedy matury i egzamin ósmoklasisty? Rzecznik zabrał głos

Woźniak-Starak opublikowała szokujące nagranie. To przeraża

Sasin nie pozostawia złudzeń: Wybory albo paraliż państwa

, , , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →