Mandaryna szczerze o Tajner. Nie lubią się?

Mandaryna (Marta Wiśniewska) i Michał Wiśniewski przed laty byli parą i to spory czas zanim Michał związał się ze swoją ostatnią żoną, którą jest Dominika Tajner. Aktualnie wokalista i lider zespołu Ich Troje jest w związku z tajemniczą kobietą o imieniu Paulina. Z relacji i po części plotek wynika, iż gwiazdor już spodziewa się dziecka wraz ze swoją nową wybranką. Całą sytuację związaną z byłą i obecną kobietą piosenkarza skomentowała jego ex-żona Mandaryna.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Obrońcy zwierząt nie wybaczą tego Kurdej Szatan!

Michał Wiśniewski i Mandaryna (Marta Wiśniewska) byli jednym z najbardziej popularnych i przede wszystkim medialnych małżeństw z początków nowego milenium. Para dla zrobienia wielkiego show postanowiła nawet odnowić swoją przysięgę małżeńską przed kamerami, a następnie stać się gwiazdami reality show „Jestem jaki jestem”, gdzie głównymi uczestnikami programu był Michał i jego żona. Program przyciągał uwagę milionów widzów w Polsce.

Mandaryna (Marta Wiśniewska) i Michał Wiśniewski przed laty byli parą i to spory czas zanim pojawiła się Dominika Tajner.

Mandaryna (Marta Wiśniewska) i Michał Wiśniewski przed laty byli parą i to spory czas zanim pojawiła się Dominika Tajner.
Mandaryna (Marta Wiśniewska) i Michał Wiśniewski przed laty byli parą i to spory czas zanim pojawiła się Dominika Tajner.

CZYTAJ TEŻ: Wieniawa i Rosati upokorzone! Widzowie mają ich dość!

Mandaryna była drugą z pięciu dotychczasowych żon Michała Wiśniewskiego. Lider Ich Troje słynie przede wszystkim z tego, że lubi zmieniać partnerki, lecz tylko z jedną z nich do dziś utrzymuje bardzo dobre i przede wszystkim serdeczne relację. Tą byłą żoną jest właśnie Marta Wiśniewska, która orientuje się na bieżąco, co słychać u jej dawnego ukochanego. W jednym z wywiadów odniosła się do rozstania Michała z Dominiką Tajner oraz aktualnego związku piosenkarza z tajemniczą kobietą o imieniu Paulina.

  • Myślę, że to dla nich duże przeżycie. Mam nadzieję, że będzie im dobrze również osobno. I tego im życzę – powiedziała Mandaryna w rozmowie z Wideoportalem.

Na dodatek Marta Wiśniewska została też zapytana o to, jakie ma kontakty z Tajner. – My się nigdy nie spotykałyśmy, bo nigdy nie czułyśmy takiej potrzeby. Ale nie dlatego że się nie lubimy. Po prostu robimy inne rzeczy, mamy innych znajomych – wyjaśniła.

POLECAMY:

Panowie, lepiej usiądźcie. Wieniawa w bikini odsłoniła niemal wszystko!
Kurdej Szatan upokorzona! Poniosła sromotną porażkę!
Kożuchowska zdecydowała się na szczere wyznanie! Będziecie w szoku o czym opowiedziała
Margaret szczerze o swojej wierze. Będziecie w szoku, co sądzi o kościele!
Tak Kurdej Szatan spędza Boże Narodzenie. Przepych i rozmach!

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →